Užverti

Panevėžio kolegijos dėstytojai Panevėžio PPAR nariams pristatė naują studijų programą

Virtualiam puodeliui kavos Panevėžio Prekybos, pramonės ir amatų rūmų narius kvietė Panevėžio kolegijos dėstytojai, Inžinerinės vadybos studijų programos kūrėjai: studijų programos idėjos generatorė ir iniciatorė, verslininkė Santa Vaškevičienė ir technologijų mokslo daktaras Arūnas Tautkus.  

Kolegijos dėstytojai pristatė naują studijų programą – Inžinerinę vadybą, kuri paruošta įsiklausius į verslo poreikius. Šios programos tikslas –  paruošti darbo rinkoje trūkstamus ir reikalingus specialistus, kurie gebėtų panaudoti klasikines ir išmaniosios vadybos žinias bei gebėtų jas taikyti kartu su bazinių inžinerinių žinių, principų ir technologijų išmanymu dirbant inžinerinių paslaugų rinkoje.

Baigę studijas specialistai galės įsidarbinti būsto renovavimo ir priežiūros įmonėse, specializuotose elektros, statybos, gamybos prekių ir paslaugų  įmonėse paslaugų pardavimų ir pirkimų vadybininkais, tiekėjais, vadovų asistentais. Taip pat galima tęsti studijas universitetuose ir gilinti žinias verslo vadybos srityje.

Diskusijos metu Panevėžio PPAR nariai pasidalino įžvalgomis, teikė siūlymus. Tikime, kad bendromis jėgomis informacija apie studijų programą ir jos pritaikymą pasklis plačiai ir taps patraukli studentams bei jų darbdaviams“, – sako Panevėžio kolegijos atstovai.

Related Posts

Keisti šrifto dydė