Užverti

Panevėžio kolegijos absolventus pasveikino ir Panevėžio PPAR atstovai

Panevėžio kolegija užbaigė 2019–2020 mokslo metus ir mokslo įstaigos vidiniame kiemelyje absolventams iškilmingai įteikti diplomai.

Diplomai įteikti 218 absolventų, o 34 diplomai – bendrosios praktikos slaugytojams – įteikti vasario mėnesį.

Koronaviruso įtaka

Aukštosios mokslo įstaigos direktorius dr. Gediminas Sargūnas ne tik džiaugiasi šių mokslo metų rezultatais, bet didžiuojasi pasibaigusiais mokslo metais, nors jie pažymėti koronavirusu.

„Aukštojo mokslo diplomų teikimo ceremoniją koregavo karantinas. Todėl nebuvo absolventų eisenos iki „Cido“ arenos. Diplomų teikimo ceremonija vyko kolegijoje. Turime jaukų vidinį kiemelį, todėl diplomai čia ir buvo teikiami. Diplomų teikimo ceremonijoje dalyvavo apie 400 dalyvių. Tai ir studentai, dėstytojai, giminės, draugai, kurie sveikino absolventus“, – pasakojo G. Sargūnas.

Didžiuojasi absolventais

Šiais metais Panevėžio kolegija išleido 252 profesinių bakalaurų pagal 15 studijų programų.

„Tai technologijos, socialiniai ir biomedicinos mokslai. 58 diplomai įteikti biomedicinos studijų absolventams, 62 – technologijų ir 98 socialinių mokslų. Dar 34 bendrosios praktikos slaugos absolventai mokslus baigė vasarį. Buhalterinės apskaitos specialistų Panevėžio kolegija šįmet išleido 30, ikimokyklinio ugdymo pedagogų – 26, kineziterapeutų – 22 ir kitų specialybių absolventų“, – išdidžiai kalbėjo G. Sargūnas.

Sulaukė sveikinimų

Panevėžio kolegijos absolventus taip pat pasveikino Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) prezidentas Sigitas Gailiūnas bei generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius.

S. Gailiūnas sveikino absolventus su mokslų baigtimi, o geriausiam studentui įteikė AB „Lietkabelis“ įsteigtą 500 eurų čekį.

„Sveikinu ir linkiu nepalikti Panevėžio. Verslus sėkmingai galima kurti ir Panevėžio regione. Juolab kad galimybių tam yra. Garsinkime savo regioną ir stiprinkime jo ekonomiką“, – sakė Panevėžio PPAR prezidentas.

Related Posts

Keisti šrifto dydė