Užverti

Panevėžio kolegijoje – tarptautinė mokslinė konferencija

Šiandien Panevėžio kolegijoje vyksta jau tradicine tapusi IX-oji tarptautinė mokslinė konferencija „Mokslo ir studijų tendencijos globalizacijos sąlygomis SCEDU’2021“.

Konferencijos tikslas – suburti įvairių sričių mokslininkus tyrėjus, besidominčius globalizacijos iššūkiais mokslui ir studijoms. Konferencijos metu sudaromos sąlygos tarpdalykinei diskusijai apie globalizacijos poveikį technologijų, biomedicinos ir socialinių mokslų srityse.

„Džiaugiuosi, kad jau ne pirmus metus Panevėžyje vyksta konferencija, skirta suburti įvairių sričių mokslininkus tyrėjus. Tai puiki galimybė ne tik aptarti atliktus mokslinius tyrimus, bet taip pat ir padiskutuoti globalizacijos tema. Sveikinu šioje konferencijoje dalyvaujančius svečius ir linkiu prasmingos diskusijos“, – kalbėjo Savivaldybės mero pavaduotojas Lauras Jagminas.

Konferencijos atidaryme dalyvavęs Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas sveikino dalyvius ir pasidžiaugė, kad net ir sudėtingomis pandeminėmis sąlygomis į konferenciją susirenka dalyviai iš užsienio valstybių. „Sveikinimai ir Panevėžio kolegijai, kuri jau devintąjį kartą organizuoja tarptautinę mokslinę konferenciją. Džiugu, kad Panevėžio regiono aukštosios mokyklos drauge su partneriais iš užsienio suburia įvairių sričių mokslininkus, tyrėjus“, – kalbėjo S. Gailiūnas.

Konferenciją organizuoja kolegijos ir universitetai iš Lietuvos, Latvijos, Lenkijos ir Turkijos.

Related Posts

Keisti šrifto dydė