Panevėžio kolegija šiais metais siūlo naujas studijų programas – tarptautinį verslą ir kelių inžineriją. Kadangi tarptautinio verslo programa buvo akredituota šiek tiek pavėluotai, studentai bus priimami tiesioginio priėmimo būdu, atvykus į kolegiją iki rugpjūčio 30 dienos.

2017 m. priėmimas į studijų programą „Tarptautinis verslas“ vykdomas į ištęstinę studijų formą tiesiogiai Panevėžio kolegijoje, valstybės nefinansuojamose studijų vietose (studijų programa bus vykdoma jei susidarys ne mažiau 15 žmonių grupė). Prašymai priimami iki rugpjūčio 30 d.

„Šią programą dar nuo praėjusių metų rengėme gana atsakingai. Konsultavomės ne tik su mūsų partneriais Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmais, tačiau didelį dėmesį skyrėme ir užsienio kapitalo partneriams. Norėjome įsitikinti, kad paruošti specialistai bus paklausūs“, – pasakojo Panevėžio kolegijos direktorius Gediminas Sargūnas.

Kaip teigė G. Sargūnas, programos tikslas – rengti specialistus, gebančius dirbti ir veikti tarptautinio verslo srityse Lietuvos, užsienio, tarptautinėse organizacijose, daugiakultūrinėje ir daugiakalbėje verslo aplinkoje.

Studijų programoje numatytos atskirų dalykų studijos anglų kalba.

Visgi, jeigu programa nepilnai išpildo abiturientų norus, jie gali rinktis iš siūlomų keturių alternatyvų sričių: tarptautinės logistikos verslo; tarptautinio verslo finansų, tarptautinio verslo apskaitos ir tarptautinio verslo marketingo.

Studijų metu bus atliekamos 5 praktikos (užsienio partnerių verslo organizacijose bei pagal Erasmus+ mainų programas).

Studijų programos absolventas, baigęs tarptautinio verslo studijų programą ir įgijęs verslo vadybos profesinio bakalauro kvalifikacinį laipsnį, galės dirbti tarptautinėse ir nacionalinėse verslo įmonėse, vyriausybinėse ir nevyriausybinėse organizacijose; organizacijose, kuriose kuriami bei įgyvendinami tarptautiniai projektai.

Baigusieji studijas profesinio bakalauro specialistai turės išugdytus verslumo gebėjimus ir galės kurti patys verslo įmones, dirbti įmonių bei organizacijų viduriniojoje valdymo grandyje, importo ir eksporto įmonėse samdomais darbuotojais ir specialistais.

Keisti šrifto dydė