Panevėžio kolegija jau daugelį metų yra aktyvi parodų „Expo Aukštaitija“ dalyvė. Šiemet aukštoji mokykla vėl į savo jaunatviškumu ir gera energija pulsuojantį stendą kvies lankytojus, kurie domisi studijų galimybėmis Panevėžyje. Atsinaujinant Panevėžio miestui atsinaujina ir Panevėžio kolegija. Todėl parodoje bus pristatomos ne tik jau daugelį metų vykdomos darbo rinkoje paklausios studijų programos, bet ir naujos Tarptautinio verslo ir Kelių inžinerijos studijų programos. Panevėžio kolegijos stende laukiami tiek jauni, tiek vyresni Panevėžio gyventojai ir miesto svečiai. Juk domėtis ir mokytis niekada nevėlu!

Tris dienas truksiančioje parodoje Panevėžio kolegijos stende lankytojai turės galimybę ne tik susipažinti su kolegijos bendruomene – studentais, dėstytojais, kitais darbuotojais, bet ir stebėti trijų kolegijos fakultetų parodomąsias programas. Pirmą parodos dieną Technologijos mokslų fakulteto atstovai parodos dalyvius kvies sudalyvauti nuotaikingoje viktorinoje. Dalyviai bus apdovanoti įvairiais prizais. Vėliau su parodos lankytojais bendraus Biomedicinos mokslų fakulteto studentai ir darbuotojai, pristatysiantys Grožio terapijos, Kineziterapijos, Bendrosios praktikos slaugos studijų programas. Susidomėjusiems bus atliekami makiažai, parodomieji masažai.

Šeštadienį Biomedicinos mokslų fakultetas darbą stende pradės supažindindamas lankytojus su Burnos higienos ir Socialinio darbo studijų programomis. Būsimieji burnos higienistai paaiškins kaip prižiūrėti dantis, supažindins su įvairiomis priemonėmis bei pristatys burnos higienos naujoves. Po pietų stende šurmuliuos Socialinių mokslų fakulteto atstovai. Šeštadienio vakare Technologijos mokslų fakultetas, pristatydamas „Statybos“ studijų programą kvies lankytojus stebėti namo iš pačių netikėčiausių medžiagų statybą.

Sekmadienį parodos dalyviai vėl turės progą pabendrauti su Socialinių mokslų fakulteto atstovais, susipažinti su neformalaus ugdymo programomis ir mokslo taikomosios veiklos galimybėmis Panevėžio kolegijoje. Parodos pabaigoje kolegijos stendo lankytojai galės sudalyvauti intriguojančioje viktorinoje „Kas, kur, kada ir kaip Europos Sąjungoje“, kurią organizuos Panevėžio Europe Direct informacijos centro atstovė.

Parodos lankytojams, norintiems gauti išsamesnę informaciją apie studijų galimybes, bus dalinamos skrajutės ir atskiras studijų programas reprezentuojantys lankstinukai. O besidomintys Panevėžio kolegijos istorija turės galimybę su nuolaida įsigyti 2016 metais išleistą knygą „Kelias nuo Mokytojų seminarijos iki Panevėžio kolegijos“.

Iki malonaus ir įdomaus susitikimo Panevėžio kolegijos stende parodoje „Expo Aukštaitija 2017“!

Keisti šrifto dydė