Užverti

Panevėžio jaunimo apdovanojimuose – ir Panevėžio PPAR dovana

Panevėžio jaunimo organizacijų sąjunga „Apskritasis stalas“ su Panevėžio miesto savivaldybe šiandien viešbutyje „Romantic“ pagerbė įvairiose srityse labiausiai pasižymėjusius jaunus miesto žmones. Jaunimo apdovanojimai mieste organizuojami jau trečius metus. Metų jaunimo savanorio apdovanojimą renginyje įteikė ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius. Apdovanota buvo ir Panevėžio PPAR narė – kavinė „Kavos dėžutė“.

Metai kupini veiklos

Panevėžio jaunimo organizacijų sąjungos „Apskritasis stalas“ (PAS) prezidentė Gabrielė Kučytė teigė, kad įvertinti ir nepamiršti, kurie šiais metais viskuo – savo darbais, mintimis – prisidėjo prie Panevėžio jaunimo gerovės.

„Įvertinome tuos, kurie 2019-aisiais darbais, idėjomis ir iniciatyvomis prisidėjo prie Panevėžio jaunimo gerovės. Metai buvo išties kupini veiklų, iniciatyvų bei džiugių akimirkų. Įvairios jaunimo ir su jaunimu dirbančios organizacijos stengėsi jaunimą kuo labiau sudominti ir įtraukti į įvairias veiklas, taip skatindamos jaunuolius tobulėti ir domėtis. Metas apžvelgti, kaip tai pavyko. Esame užtikrinti, jog gerai atlikti darbai ar atsakingai vykdytos pareigos neturi likti nepastebėtos“, – sakė PAS prezidentė Gabrielė Kučytė.

Renginio metu buvo paskelbtas metų projektas, renginys, jaunimo lyderis, iniciatyva, jaunimo darbuotojas, jaunimo organizacija, jaunimo savanoris, jaunimo menininkas ir populiariausia jaunimo vieta ir įteikti apdovanojimai.

Jaunimas – iniciatyvus

PAS prezidentė G. Kučytė išvardijo visus įvertintus ir darbais prisidėjusius prie Panevėžio miesto iniciatyvų bei džiaugėsi jaunais panevėžiečiais, kurie neabejingi miestui, kad jame visi jaustųsi gerai.

„Metų jaunimo savanoris – Juozo Miltinio gimnazijos moksleivis Daugvydas Staniūnas, Metų jaunimo iniciatyva – Panevėžio krašto skautai už renginį „Nuspalvink Lietuvą“, Metų jaunimo darbuotojas – Atviros jaunimo erdvės darbuotoja Malvina Zimblienė, Metų jaunimo projektas – „Hario Poterio naktis bibliotekoje“. Tas pats renginys Panevėžio apskrities G. Petkevičaitės Bitės bibliotekoje įvertintas, kaip pačiu geriausiu 2019 m. renginiu. Metų jaunimo menininkas – 5-osios gimnazijos abiturientas Aronas Canbolat, o Metų lyderis J. Balčikonio gimnazijos moksleivis Ignas Janeliūnas. Prizu įvertinta ir pati patraukliausia vieta Panevėžio jaunimui. Tai kavinė – „Kavos dėžutė“, – pristatė 2019 metų iniciatyvas G. Kučytė.

Visiems apdovanotiesiems įteikti meninio stiklo studijos „Glasremis“ dekoratyviniai stiklo gaminiai su specialiais įrašais už parodytą iniciatyvą, darbo knygos, 2020 metų simboliai – pelės ir dekoratyvinės žvakės.

Related Posts

Keisti šrifto dydė