Užverti

„Panevėžio gatvės“ turi naują vadovą

Šiandien pradėjo dirbti nauja UAB „Panevėžio gatvės“ direktorė. Įmonės valdyba išrinko ir ja patvirtino 29 metų Viktoriją Juodikienę.

Naujoji įmonės vadovė aukštąjį išsilavinimą įgijo Šiaulių universitete, dirbo UAB „Edesta“, MB „Dakema“, UAB „Ecoservice projektai“ ir  „Biržų komunalinis ūkis“.

„Valdybos nariai teigiamai vertino V. Juodikienės patirtį pertvarkant viešajam sektoriui priklausančias įmones ir plečiant jų komercinę veiklą. Tikimės, kad tai bus vienas  pagrindinių veiksnių formuojant aiškią UAB „Panevėžio gatvės“ strateginę kryptį ir siekiant efektyvesnės veiklos“, – sako valdybos pirmininkas, Panevėžio miesto savivaldybės Miesto plėtros skyriaus vedėjas Jokūbas Leipus.

„Svarbiausias tikslas – gerinti paslaugų teikimo kokybę atsižvelgiant į klientų interesus. Sėkmingai vykdyti ne tik esamus projektus, bet ir ieškoti naujų veiklos galimybių. Žinoma, sutelkti komandą naujiems tikslams, siekiant gerinti veiklų efektyvumo rodiklius“, – teigia naujoji UAB „Panevėžio gatvės“ direktorė V. Juodikienė.

Related Posts

Keisti šrifto dydė