Užverti

Panevėžio bendruomenei – informaciniai stendai apie miesto projektus

Siekiant dar labiau informuoti visuomenę apie Panevėžio miesto savivaldybės investicinius projektus ar didžiuosius infrastruktūros plėtros darbus, miesto viešosiose erdvėse, prie įvairių objektų, statomi specialūs informaciniai stendai „Panevėžys atsinaujina!“.

„Pasinaudojome dar viena informavimo apie darbus priemone – lauko reklama. Panevėžiečiams primename, ką jau esame pradėję, darome ir ketiname daryti. Todėl stendams kurti panaudotos skirtingos spalvos. Beje, užbėgdamas už akių skeptikams ir kritikams norėčiau priminti: tai, kad projektas jau vykdomas, liudija ne tik kranai ir statybos, bet ir iki jų vykstantis pasirengimo procesas. Kiek padaryta ir kiek pareikalavo laiko bei žmogiškųjų sąnaudų, miesto bendruomenė pamatys naujoje mūsų kuriamoje specialioje projektų interneto svetainėje. Ji panevėžiečiams suteiks galimybę vienoje vietoje rasti koncentruotą, lakonišką informaciją apie svarbiausius darbus ir etapus, kuriuos turime pereiti, kad turėtume vis gražesnį, jaukesnį, patrauklesnį gyventi miestą“, – sako laikinai einantis mero pareigas mero pavaduotojas Aleksas Varna.

Tuo tarpu lauko informaciniai stendai „Panevėžys atsinaujina!“ įrengiami šalia mieste jau įkurtų Bendruomeninių šeimos namų, Atvirojo jaunimo centro, modernizuotos Gamtos mokyklos, „Žemynos“ progimnazijos stadiono. Pradėtų vykdyti projektų/darbų/atnaujinamų objektų: lengvosios atletikos maniežo, ledo arenos, J. Janonio gatvės (nuo žiedo iki Savitiškio g.) prieigų, A. Jakšto, Statybininkų gatvių, Kultūros ir poilsio parko, Dailės galerijos, „Ekrano“ marių ir Nevėžio (nuo Stoties iki Nemuno g. tilto) pakrančių, Moigių pastatų komplekso, Nemuno g. (nuo Klaipėdos iki Ramygalos g.) dviračių tako, įvažiavimų į miestą, Robotikos/STEAM centro „Minties“ gimnazijoje, Skaistakalnio parko, J. Čerkeso-Besparnio sodybos, Bendruomenių rūmų teritorijos, Šv. Juozapo globos namų, Laisvės aikštės, Senvagės, Nepriklausomybės aikštės, autobusų stoties teritorijos. Šie stendai taip pat praneš apie pradėtą viso miesto gatvių apšvietimo atnaujinimą, elektromobilių įkrovos stotelių (Elektros g., prie „Cido“ arenos, Laisvės a.) įrengimo projektą, būsimą autobusų stoties pastato pritaikymo bendruomeninei veiklai projektą.

Siekiant didesnio informatyvumo, stenduose nurodoma preliminari projektų darbų pabaiga.

Keisti šrifto dydė