Užverti

Naująją kliniką „Affidea“ atidarymo proga pasveikino ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai

Šiandien Panevėžio miesto meras Rytis Račkauskas, Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius dalyvavo oficialiame naujos klinikos „Affidea“ atidarymo renginyje.

„Ko gero nesuklysiu pasakydamas, kad šiandien čia atidarome moderniausią kliniką ne tik Panevėžyje, bet ir visame regione. Kokybiškų, sveikatos konsultacijų paslaugų nepaprastai reikia ne tik Panevėžyje, bet ir visuose kituose mūsų šalies miestuose. Džiaugiuosi, kad panevėžiečiai galės kreiptis pagalbos į dar vieną sveikatos įstaigą mieste. Sveikindamas jūsų komandą, visą „Affidea“ bendruomenę su atidarymu noriu palinkėti sėkmingo darbo ir žinoma, kad šį darbą vainikuotų nuoširdžios bei pelnytos klientų padėkos šypsenos“, – sveikinimo kalbą sakė meras R. Račkauskas.

„Affidea“ klinikos atidaryme dalyvavęs Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius džiaugėsi, kad Panevėžio mieste atidaroma įstaiga. „Nors ir sunkus laikotarpis ne tik Lietuvoje, bet ir visame pasaulyje, tačiau ypatingai džiugu, kai Panevėžyje atidaroma nauja sveikatos įstaiga, kurioje bus teikiama profesionali ir itin reikalinga kokybiška pagalba. Sveikinu visą „Affidea“ klinikos komandą“, – kalbėjo V. Matkevičius.

Adresu Smėlynės g. 74 įsikūrusi klinika „Affidea“ Panevėžyje teiks teritorinių ligonių kasų kompensuojamas magnetinio rezonanso, kompiuterinės tomografijos, rentgeno ir mamografijos paslaugas, šeimos gydytojų konsultacijas, taip pat privačias gydytojų specialistų konsultacijas, atliks tyrimus. Investicijos į naująją kliniką Panevėžyje siekia 3,5 mln. Eur.

Related Posts

Keisti šrifto dydė