9 svarbiausios priežastys tapti Panevėžio PPAR nariu

1. Padeda plėsti verslą

Rūmų narystė padeda Jums išplėsti savo verslą į užsienio rinkas ar surasti daugiau vietinių klientų. Nariai dalyvauja verslo misijose į užsienį, jų verslo pasiūlymai platinami užsienyje ir Lietuvoje.

2. Jus nuolat informuoja

Reguliariai atnaujinama informacija apie įstatymus, verslo galimybes ir kontaktus.

3. Atstovauja Jūsų interesus

Panevėžio PPAR yra nepriklausomas Aukštaitijos regiono įmonių „balsas“, atstovaujantis Jūsų interesus vietos, regioninėse ir nacionalinėse institucijose.

4. Padeda spręsti Jūsų problemas

Savo informacinės tarnybos ir sukauptos duomenų bazės pagalba mes padėsime atsakyti į visus Jūsų su verslu susijusius klausimus.

5. Naujų kontaktų užmezgimas

Mūsų organizuojamų kontaktų vakarų ir kitų renginių programa suteikia Jums maksimalias galimybes susitikti su kitais verslo žmonėmis ir aptarti reikalus neformalioje aplinkoje.

6. Praktiniai seminarai ir mokymų programos

Specialistų mokymo programos ir seminarai įvairiomis temomis, užsienio kalbų kursai – nariams kainos su nuolaida.

7. Jūsų laiką ir pinigus taupančios paslaugos

Nariams Rūmų paslaugos teikiamos nemokamai arba už mažesnę kainą. Jie naudojasi kitų Rūmų narių teikiamomis nuolaidomis bei nemokamai gali lankytis

8. Tarptautiniai ryšiai

Panevėžio PPAR glaudžiai bendradarbiauja su kitais pasaulio prekybos rūmais, todėl mūsų nariai turi galimybę užmegzti vertingus tarptautinius verslo kontaktus.

9. Eksporto dokumentai

LR Vyriausybės nustatyta tvarka Rūmai išduoda prekių kilmės sertifikatus, force majeure aplinkybes liudijančias pažymas bei tvirtina kitų užsienio prekyboje naudojamų dokumentų autentiškumą.

* * *

Didžiausią naudą iš narystės gauna aktyviausi Rūmų nariai. Įsitraukdami į reguliariai Rūmų organizuojamus renginius, galėsite pasinaudoti kitų patirtimi ir kompetencija, pagerinti savo ryšius verslo bendruomenėje.