Užverti

Mokymai pagal projektą „Praktinių pardavimo įgūdžių tobulinimas“ tęsiasi

Nuo 2019 m. rugsėjo Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai vykdo mokymus pagal Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšomis bendrai finansuojamą projektą „Praktinių pardavimo įgūdžių tobulinimas“.

Mokymai skirti tobulinti mažų ir vidutinių įmonių bei organizacijų pardavimo specialistų sektorines kompetencijas: teisingai identifikuoti kliento lūkesčius, gebėti sudominti savo produktais ir parduoti juos už pilną kainą, parengti derybų planą, tikslingai pasirinkti bei maksimaliai išnaudoti socialinius kanalus pardavimų didinimui ir kt.

Karantino metu projektinė veikla buvo trumpam pristabdyta, vyko tik keli nuotoliniai mokymai, tačiau birželį dalyvių grupės vėl rinkosi į „Vasario“ konferencijų centre vykusius mokymus „Profesionalus klientų aptarnavimas“ bei „Skaitmeniniai sprendimai pardavimų srityje“. Mokymus veda lektoriai iš konsultacinės įmonės „RVS konsultacijos“.

Projektas „Praktinių pardavimo įgūdžių tobulinimas“ tęsis dar metus iki 2021 m. birželio mėn., naujos mokymų dalyvių grupės bus formuojamos rugpjūčio pabaigoje.

Mažos ar vidutinės įmonės, norinčios prisijungti ir dalyvauti šiame mokymų projekte, gali kreiptis į projekto vadovę Gintą Česevičienę el. paštu ginta.ceseviciene@chambers.lt

Related Posts

Keisti šrifto dydė