Net septynios Panevėžio įmonės dalyvaus parodoje „The Atlanta International Gift and Home Furnishings Market“ Atlantoje Jungtinėse Amerikos Valstijose (JAV).

Dovanų ir namų apstatymo paroda kitąpus Atlanto prasidės sausio 9 dieną ir tęsis iki sausio 13-osios. Jau sekmadienį į parodą išvažiuoja Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų narės bendrovės „Geminga“, „Glasremis“, RDS, „Geltonas taškas“, individuali įmonė „Espress“ ir V. Stankevičiaus bei G. Diržio projektavimo įmonės.

Atsakingas už kelionės organizavimą Panevėžio prekybos, pramonės amatų rūmų Verslo informacinio skyriaus vyriausiasis specialistas Martynas Tebeliškis pasakojo, kad ši paroda Atlantoje bene pati žinomiausia JAV.

„Parodoje užmezgami ryšiai su potencialiais pirkėjais, pasikeičiama kontaktais su galimomis verslo įmonėmis. Į parodą iš visos JAV atvykstantis didmenininkai ieško kontaktų baldų, dekoro ir dovanų srityse“, – aiškino M. Tebeliškis ir teigė, kad paroda tęsis penkias dienas, o grupė iš Panevėžio išvyksta sausio 6 dieną.

Bendrovės „Glasremis“ savininkas Remigijus Kriukas sakė, kad parodoje pristatys stiklo gaminius.

„Dalyvaujame ne vienoje parodoje. Ieškome kontaktų įvairiose šalyse. Ši paroda Atlantoje – galimybė reklamuoti savo įmonę. Be to, tai daugiau kontaktų mugė. Iš Panevėžio į parodą Atmerikoje važiuoja nedidelės įmonės. Parodoje pristatysime projektus, katalogus, architektūrinius sprendimus“, – pasakojo apie dalyvavimą parodoje R. Kriukas.

Related Posts