Kaip ir kasmet metų pabaigoje Panevėžio miesto savivaldybė išrinko Metų panevėžiečius. Jiems šiandien Dailės galerijoje buvo įteikti apdovanojimai, juos sveikino bendradarbiai, pagerbė artimieji.

Metų panevėžiečiais šiemet tapo parolimpietė Sigita Markevičienė, knygyno savininkė Karolina Masiulytė-Paliulienė, plaukikas Danas Rapšys, krepšinio klubo „Lietkabelis“ prezidentas Alvydas Bieliauskas ir kompozitorius, atlikėjas Juozas Rimantas Bagdonas.

Iškilmingame vakare savo nominaciją „Už žmogiškumą“ įteikė ir laikraščio „Sekundė“ redakcija. Ji skirta Panevėžio gyvūnų globos draugijos vadovei Rūtai Liberienei.

„Miela šiandien matyti Jus visus tradicinėje, tačiau kasmet ypatingoje Metų panevėžiečių apdovanojimų ceremonijoje. Šiemet gyventojai pasiūlė 34 kandidatus – ryškias, iškilias asmenybes, neabejotinas savo srities lyderes. Sveikinu kiekvieną jūsų, nes tokia miesto gyventojų pagarba yra milžiniškas įvertinimas. Na, o šįvakar – ypatingas dėmesys žmonėms, kurių vardus, veiklą, pasiekimus ir nenuginčijamą indėlį į miesto vardo garsinimą žino kiekvienas panevėžietis. Mielieji, šis vakaras, Metų panevėžiečio vardas, čia susirinkę žmonės – tai jūsų darbų įvertinimas, padėka už dėmesį miestui ir jo bendruomenei. Dėkoju už tai, ką darote, ir nedvejodamas sakau – jūs kuriate pasididžiavimą savo miestu, jūsų dėka su pasididžiavimu sakome: „Aš esu panevėžietis!“, – sakė meras Rytis Račkauskas.

Metų panevėžiečiais šiais metais tapo ir Panevėžio PPAR nariai: K. Masiulytė-Paliulienė ir A. Bieliauskas.

Apdovanojimas už lietuvybės puoselėjimą, demokratijos ir Europos kultūros propagavimą, švietėjiškų idėjų sklaidą, labdaringą ir mecenavimo veiklą įteiktas J. Masiulio knygyno savininkei K. Masiulytei-Paliulis.

Už į Panevėžį grąžintą krepšinio populiarumą, ekipos laimėjimus, miesto garsinimą apdovanojimas įteiktas krepšinio klubo „Lietkabelis” prezidentui A.  Bieliauskui.

Apdovanojimą gavęs verslininkas ir krepšinio klubo „Lietkabelis” prezidentas A. Bieliauskas naujienų portalui JP sakė, kad džiaugiasi nominacija.

„Svarbi ji man, nors ir nesu panevėžietis. Kiekviena nominacija –  svarbi. Juolab, kad ne pats sau pasiskiri ją, o įvertina kiti. Ypatingai džiaugiuosi, kad Metų panevėžiečiu esu išrinktas už į Panevėžį grąžintą krepšinio populiarumą ir krepšinio ekipos „Lietkabelis“ laimėjimus. Myliu krepšinį ir didžiuojuosi Panevėžio krepšinio komanda, kuri garsina miestą. Toks įvertinimas skatina toliau tęsti darbus“, – sakė A. Bieliauskas.

Keisti šrifto dydė