Užverti

Metų panevėžiečio apdovanojimas įteiktas ir Panevėžio PPAR nariui – bendrovės „Harju Elekter“ vadovui T. Prūsui

Kaip ir kasmet metų pabaigoje Panevėžio miesto savivaldybė išrinko Metų panevėžiečius. Jiems šiandien Panevėžio bendruomenių rūmuose buvo įteikti apdovanojimai – Juozo Lebednyko skulptūrėlės, juos sveikino bendradarbiai, pagerbė artimieji.

Metų panevėžiečiais šiemet tapo Panevėžio vyskupas J. E. Linas Vodopjanovas OFM, plaukikas Danas Rapšys, fotomenininkė Irena Giedraitienė, UAB „Harju Elekter“ vadovas Tomas Prūsas, Respublikinės Panevėžio ligoninės gydytojas radiologas Andrius Pranculis.

Verslo srityje Metų panevėžiečiu išrinktas Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų narės bendrovės „Harju Elekter“ vadovas Tomas Prūsas. Jis nominuotas už Panevėžyje atidarytą gamyklą ir sukurtas naujas darbo vietas.

UAB „Rifas“ (dabar – „Harju Elekter“) pradėjo dirbti 2014 metais. 2017-aisais tapo generaliniu direktoriumi. Kadangi sėkminga darbo pradžia davė rezultatų, 2018-ais pradėta įmonės plėtra – 3500 kv. m gamybos pastatų plotas išaugo iki 9082 kv. m.

2019 m. darbuotojų padaugėjo nuo 140 iki 250. Šiuo metu planuojamas dar vienas plėtros etapas. Iki 2020-ųjų gruodžio gamybos ploto turėtų padvigubėti. Į statybas numatyta investuoti dar 6,5 mln. eurų, sukurti ne mažiau kaip 100 naujų darbo vietų.

T. Prūsas – pozityvus vadovas, rūpinasi komfortabiliomis kolektyvo darbo sąlygomis ir finansine gerove, todėl norinčių dirbti įmonėje netrūksta. Verslininko kandidatūrą pateikė Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai.,

Panevėžio PPAR prezidentas Sigitas Gailiūnas pasidžiaugė gerais besibaigiančiais metais ir, kad apdovanojimas skirtas Panevėžio PPAR nariui, bendrovės „Harju Elekter“ vadovui T. Prūsui.

„Smagu, kad apdovanojimas įteiktas įmonei, kurios indėlis į verslo plėtrą – puikiai žinomas. Be to, džiugina, kad įmonė glaudžiai bendradarbiauja ne tik su valdžia, bet ir verslo organizacijomis. Džiaugiamės, kad įkurta nauja gamykla mūsų regione sukūrė naujų darbo vietų. Tokios įmonės vadovas ir nusipelno Metų panevėžiečio vardo“, – teigė S. Gailiūnas.

Šiais metais Panevėžio bendruomenė šiai garbingai nominacijai gauti buvo pasiūliusi 36 kandidatus.

Be mero R. Račkausko, iš jų Metų panevėžiečius rinko mero pavaduotojai Valdemaras Jakštas ir Deividas Labanavičius, administracijos direktorius Tomas Jukna, vyriausioji komunikacijos specialistė Asta Sarapienė, 2018-ųjų Metų panevėžiečiai Paulius Janušauskas, Rima Maselytė, Valentinas Pečininas, Gintautas Šimkus ir Alfredas Zigmantas.

Related Posts

Keisti šrifto dydė