Panevėžio teritorinė ligonių kasa (TLK) jau šeštą kartą dalyvaus Tarptautinėje parodoje „Expo Aukštaitija 2018“, vyksiančioje rugsėjo 21–23 d. Panevėžio „Cido“ arenoje. Aplankyti baltai žalią Panevėžio TLK stendą kviečiami visi, kuriems aktualu plačiau sužinoti apie privalomąjį sveikatos draudimą (PSD), išsiaiškinti sveikatos priežiūros paslaugų teikimo tvarką, susipažinti su kompensuojamųjų vaistų ir medicinos pagalbos priemonių skyrimo aktualijomis.

Susiruošėte keliauti į kitą ES šalį, bet baigėsi Jūsų Europos sveikatos draudimo kortelės galiojimas? Rūpi, kokias sveikatos priežiūros paslaugas gali gauti emigrantai Lietuvoje? Nežinote, kada ir kokius tyrimus Jums gali skirti šeimos gydytojas? Abejojate, ar galite pats prašyti siuntimo pas gydytoją konsultantą?

Panevėžio TLK specialistai parodos lankytojus ir dalyvius pasirengę konsultuoti prie stendo gyventojams aktualiais sveikatos ir PSD klausimais. Stende, kaip kasmet, Europos sveikatos draudimo korteles galės įsigyti tie, kurie ketina vykti į kitas Europos Sąjungos šalis, įskaitant ir kaimyninę Latviją ar Lenkiją. Nemažai svarbių dalykų bus galima sužinoti ne tik tiesiogiai, bet ir dalyvaujant viktorinoje. Jos dalyviai, atsakydami į klausimus, galės vietoje išsiaiškinti, kas nežinoma.

Viktorina „Ar viską žinai apie sveikatos draudimą?“ vyks prie Panevėžio TLK stendo penktadienį nuo 16 iki 17 val., šeštadienį nuo 12 iki 13 val., sekmadienį – nuo 11 iki 12 val. Dalyviai prizus gaus iš karto teisingai atsakę į klausimus, o neatsakiusiesiems atiteks paguodos prizai. Mažųjų parodos dalyvių lauks ryškiaspalvės, stresą mažinančios dovanėlės.

Apdovanojimus už profesionalų įstaigos pristatymą ir stendo informatyvumą gavusios Panevėžio TLK vadovas Jonas Narbutas pažymi, kad įstaigos tikslas – suteikti parodos lankytojams ir dalyviams kuo daugiau žinių aktualiausiomis temomis, susijusiomis su PSD svarba, sveikatos priežiūros paslaugų teikimu ir kainomis, kuriomis gyventojams teikiamas paslaugas apmoka ligonių kasos. Gyventojus Panevėžio TLK atstovai skatins rūpintis savo PSD bei susimąstyti, kokios pasekmės laukia tų, kurie nėra apsidraudę.  Per parodą bus galima gauti ataskaitą apie tai, kiek kainavo Jūsų gydymas sveikatos priežiūros įstaigose, kada reikia mokėti už sveikatos priežiūros paslaugas, susipažinti su elektroninėmis ligonių kasų paslaugomis ir kt.

Panevėžio TLK stende bus galima gauti įvairių lankstinukų, o besidomintieji plačiau ligonių kasų veikla galės paskaityti įstaigos veiklos 20-mečio proga išleistą Panevėžio TLK metraštį.

Maloniai kviečiame visus, o ypač šeimas, apsilankyti Panevėžio TLK stende ir dalyvauti viktorinoje!

Daugiau informacijos apie Panevėžio TLK veiklą ir teikiamas paslaugas teiraukitės tel. 8 700 88888 arba ieškokite www.paneveziotlk.lt.

Keisti šrifto dydė