Užverti

„Lietkabelio“ krepšininkams – Panevėžio PPAR narių dovana

Panevėžio „Lietkabelio“ komanda sekmadienį savo sirgaliams padovanojo gražią pergalę, kai Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe–LKL“) 83:72 nugalėjo Kauno „Žalgirį“.

Po puikaus laimėjimo klubo ilgametis rėmėjas Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų narė bendrovė „Auresa“, kuri Panevėžyje yra oficiali „Toyota“ automobilių pardavėja, nusprendė nustebinti „Lietkabelį“ ir žaidėjams padovanojo naujus RAV4 visureigius, kuriais krepšininkai bei vyr. treneris Nenadas Čanakas galės važinėtis iki sezono pabaigos.

„Lietkabelis“ yra mano miesto komanda, su kuria mus sieja graži ir ilgametė draugystė. Džiaugiamės ir ja, ir rezultatais, todėl nusprendėme nustebinti krepšininkus bei trenerį naujais RAV4 automobiliais. Tikimės, kad komfortas ir saugumas įkvėps naujoms pergalėms krepšinio aikštelėje“, – sakė „Auresos“ generalinis direktorius Marius Goštautas.

„Ši „Auresos“ dovana mus itin nustebino – dabar keliausime dar patogiau ir saugiau, kas yra labai svarbu mūsų kasdienybėje. Galime pasakyti didelį ačiū savo partneriams ir stengsimės atsidėkoti jiems toliau kaudamiesi dėl pergalių“, – atsiimdamas raktelius džiaugėsi N. Čanakas.

Related Posts

Keisti šrifto dydė