Užverti

Kviečiame mažas įmones dalyvauti specializuotų mokymų projekte

Mažas ir labai mažas įmones kviečiame dalyvauti ES finansuojamame projekte, kuriame numatyti specializuoti mokymai pardavimo, rinkodaros ir viešųjų ryšių specialistams.

Panevėžio PPAR rūmai rengia paraišką projektui pagal priemonę „Kompetencijos LT“. Priemonės tikslas – užtikrinti nuolatinį darbuotojų kvalifikacijos lygio palaikymą, jų profesinį mobilumą ir gebėjimą sparčiai persiorientuoti į kito ūkio sektoriaus veiklas, sudarant galimybę įmonių darbuotojams gauti aukščiausios kokybės mokymus.

Remiama veikla – mokymų, skirtų sektorinėms kompetencijoms ugdyti ir tiesiogiai susijusių su esamomis ar būsimomis darbuotojo pareigomis, rengimas.

Projekto tikslinė grupė – juridinių asmenų darbuotojai. Mūsų rengiamame projekte numatomi mokymai tik vieno profesijų sektoriaus – pardavimo, rinkodaros ir viešųjų ryšių specialistų – kompetencijoms ugdyti.

Įmonės, kurių darbuotojai bus mokomi, gali užsiimti bet kokia ekonomine veikla.

Preliminarios mokymų temos: aktyvus pardavimas, pardavimų strategija ir taktika, efektyvus komunikavimas su verslo partneriais, derybų vedimo įgūdžiai, rinkodaros strategija, efektyvi reklama, kainų psichologija, bendravimo su žiniasklaida specifika ir kt.

Paramos dydis galutiniam naudos gavėjui (labai mažoms ir mažoms įmonėms): iki 70 proc. (arba iki 75 proc., jei mokosi neįgalūs arba tik pagrindinį ar vidurinį išsilavinimą turintys asmenys).

Tinkamos finansuoti išlaidos:

  • mokomų asmenų tiesiogiai su projektu susijusios kelionių Lietuvoje ir į užsienį išlaidos;
  • mokomų asmenų apgyvendinimo Lietuvos Respublikoje išlaidos;
  • mokymo organizavimo ir vykdymo išlaidos;
  • išlaidos (pagal fiksuotą darbo užmokesčio dydį) mokomiems darbuotojams už darbo laiko valandas, kurias mokomi darbuotojai dalyvauja mokyme (išskyrus tų darbuotojų, kurių darbo užmokestis ar jo dalis finansuojama iš ES ir/a) tarptautinės paramos). Mokomų darbuotojų darbo užmokestis yra tinkamas kaip nuosavas galutinio naudos gavėjo įnašas.

Planuojame, kad projektas galėtų prasidėti 2019 m. II-III ketvirtį, viso projekto trukmė – iki 24 mėn.

Mokymai būtų organizuojami Panevėžyje ir Utenoje, jie bus orientuoti į praktinių įgūdžių lavinimą, mokymus ves sertifikuoti ir patyrę konsultantai bei koučingo specialistai.

Jei  sudomino galimybė dalyvauti šiame mokymų projekte, prašome rašyti el. paštu ginta.ceseviciene@chambers.lt arba angelija.zokaitiene@chambers.lt, nurodant įmonės pavadinimą, jos dydį, kiek darbuotojų dalyvautų mokymuose ir kokia tema domina (pardavimai, rinkodara ar viešieji ryšiai).

Papildomais klausimais galite skambinti telefonu Nr. 8-45 466 905.

Related Posts

Keisti šrifto dydė