Paskelbti kvietimai pagal priemonę „Naujos galimybės LT“. Panevėžio PPAR vėl ketina teikti paraišką ir labai kviečiame, kiek įmanoma skubiau, informuoti, ar norėtumėt dalyvauti šiame projekte.

Daugiau:

1. Tai grupinių iniciatyvų projektas, pagal kurį ne mažiau kaip 5 labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės gali dalyvauti tarptautinėse parodose viename stende. Kompensuojama 70 proc. dalyvavimo parodoje, stendo gamybos arba nuomos, apgyvendinimo, kelionės ir kitos išlaidos pagal nustatytą fiksuotąjį įkainį.

2. Taip pat kviečiame skambinti ir registruotis, norinčius dalyvauti verslo misijose. Kompensuojama 70 proc. kelionės, apgyvendinimo ir verslo misijos organizavimo  išlaidų.

3. Tiek parodose, tiek verslo misijose gali dalyvauti tik labai mažos, mažos ir vidutinės įmonės, kurių ne mažiau kaip 50 proc. metinių pajamų sudaro savos gamybos ar paslaugų pajamos. Jeigu įmonė priklauso grupei ar kitaip yra susijusi su kita įmone, tai jos visos yra laikomos kaip viena įmonė ir vertinama, ar tokia suvienyta įmonė neperžengia vidutinės įmonės statuso. (t. y. kurioje dirba daugiau kaip 250 darbuotojų, metinės pajamos yra didesnės kaip 50 mln. eurų arba turtas viršija 43 mln. eurų).

Daugiau informacijos: Angelija Zokaitienė, el. paštas angelija.zokaitiene@chambers.lt, tel. 8 45 466905.

Keisti šrifto dydė