Užverti

Kūrėjai ir V. Disnėjaus modelis Panevėžio įmonių veiklose

Panevėžio Personalo vadovų klubas (PVK), vienijantis daugumos Aukštaitijos įmonių personalo valdymo profesionalus, veiklą tęsia nuotoliniuose susitikimuose.

PVK aštuntojo sezono prezidentė Agnė Kabišaitienė (holdingo grupės „Jaukurai“, „Geld Baltic“, „Karenta“ personalo vadovė), kartu su klubo kolege Marina Petrova (UAB „Specagra“, personalo vadovė) organizavo nuotolinį susitikimą tema „Kaip pažadinti savyje kūrėją pagal Volto Disnėjaus modelį“.

Vertinant tai, kad V. Disnėjus buvo vienas sėkmingiausių pasaulio kūrybinės industrijos verslo įkūrėju ir vadovu, neabejotinai kūrybiškumas buvo ir varomąja jo veiklos jėga. Personalo vadovės turėjo galimybę susipažinti su tokio kūrybiškumo, pelniusio pasaulinį pripažinimą, pritaikomumą praktinėje veikloje ir paanalizuoti jį kaip vaizduotės inžinerijos elementą. Taip pat susitikimo metu PVK nariai turėjo galimybę įvertinti ir tokio kūrybiškumo inžinerijos bei NLP (Neuro lingvistinio programavimo) samplaiką personalo vadovo darbe.

Susitikimo metu apibendrinta, kad praėjusieji metai įnešė nemažai šoko, todėl susitelkta ir prisidėta perorganizuojant įvairias veiklas atstovaujamose įmonėse.

Klubo prezidentė A. Kabišaitienė pabrėžė, jog visi personalo vadovai turėjo ne tik labai greitai prisitaikyti prie naujų sąlygų, eksperimentuoti bei prisiimti riziką, bet ir tapti tam tikrais vedliais, kelrodžiais į ateities įpročius, tradicijas, renginius, personalo įkvėpimo bei įtraukimo ar kitokias veiklas.

PVK narė susitikimo metu Miglė Gruzdenė (restoranas, konferencijų centras „Vasaris“) pateikė įžvalgą, jog Pasaulinei sveikatos organizacijai  abejojant, kad vargiai šiais metais arba bent jau iki rudens pavyks sukurti kolektyvinį imunitetą ir didelė dalis žmonių bijos telktis į didesnius renginius ar susibūrimus, išlieka prioritetu dalį veiklų sklandžiai organizuoti virtualioje formoje bei gebėti prisitaikyti prie galimybės įmonių veiklas formuoti hibridine forma, kai tokių veiklų dalyviai bus tiek „fiziniai“, tiek ir virtualiai dalyvaujantys. Tad atsiranda reikalavimas ypač išgryninti ir pateikti darbuotojams dar trumpesnį turinį, nei buvo įprasta iki šiol.

PVK siekia ne tik įvertinti galimybes naudotis labiau sofistikuotais virtualios realybės sprendimais, bet ir tapti aktyviais dalyviais.

PVK narė Saulė Kairienė (KTU, administracijos vadovė) patikslino, jog narės ne tik dalyvauja virtualiuose susitikimuose su atitinkamų sričių ekspertais ir profesionalais, bet ir tarpusavyje dalinasi tam tikrais sprendimais, kaip sparčiau išnaudoti  ryšio technologiją ar turėti augančias galimybes pasitelkti kasdienėje veikloje dirbtinį intelektą (pvz. renginių organizavimas įmonės darbuotojams, slaptų balsavimų rengimas, spartus informacijos suteikimas geografiškai nutolusiems padaliniams ir pan.).

Related Posts

Keisti šrifto dydė