Užverti

KTU Panevėžio technologijų ir verslo fakultete išleista ketvirtoji Statybos magistrų laida

Kauno technologijos universiteto Panevėžio technologijų ir verslo fakulteto (KTU PTVF) aktų salėje vyko diplomų įteikimo šventė. 4-osios laidos studentams, baigusiems 1,5 metų trukmės antrosios pakopos studijas, buvo įteikta 10 magistro laipsnio diplomų, iš jų 2-iems – su pagyrimu. Studijų programos vadovas daktaras Donatas Aviža.

Iškilmingame KTU PTVF renginyje diplomantus, dėstytojus bei absolventų artimuosius sveikino fakulteto dekanė Daiva Žostautienė, Panevėžio miesto savivaldybės mero pavaduotojas Petras Luomanas, Panevėžio pramonės, prekybos ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas. Kaip visada įkvepiančiomis mintimis dalijosi fakulteto kapelionas Kęstutis Brilius.

Absolventų atstovas Linas Raicevičius dėkojo akademinei bendruomenei už studijų metu suteiktas žinias bei patirtį, kuri be jokios abejonės sustiprino profesinius įgūdžius ir paruošė naujam gyvenimo etapui.

Šventišką ceremonijos dalyvių nuotaiką palaikė Panevėžio Vytauto Mikalausko menų gimnazijos styginiais instrumentais grojančios moksleivės Ugnė Viržonytė ir Gabrielė Šmidtaitė.

Šventėje aidėjo artimųjų linkėjimai absolventams, kad niekuomet nepasiduotų ir nenustotų tobulėti kaip tai sėkmingai darė iki šiol.

Universitetas tikisi, kad absolventai nepamirš savo dėstytojų ir Alma mater, sugrįš pasidalinti savo asmenine bei darbo patirtimi su dėstytojais bei kitais studijuojančiais studentais – įkvėps juos siekti užsibrėžto tikslo.

Related Posts

Keisti šrifto dydė