2018 m. sausio mėn. asmens įgytų kompetencijų vertinimo tvarkaraštis

Eil. Nr.

Kompetencijų vertinimo vieta Mokymo programa Asmens įgytų kompetencijų vertinimo data
      Teorinė dalis

Praktinė dalis

1. VšĮ Panevėžio profesinio rengimo centras

 

Apdailininkas 02-09

02-12

02-13

02-09

02-12

02-13

    Elektros įrenginių įrengimo ir eksploatavimo elektromonteris 02-28 02-28
2. VšĮ Panevėžio darbo rinkos mokymo centras

 

Interjero tvarkytojas 02-05 02-05
    Lengvų drabužių siuvėjas 02-23 02-23
    Administracijos darbuotojas 02-28 02-28
3. Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centras Sandėlininkas 02-19 02-19
  Pakruojo skyrius Mūrininko pirminių žinių ir įgūdžių 02-07 02-07
  Zarasų skyrius Plytelių klojėjo pirminių žinių ir įgūdžių 02-01

02-08

02-13

02-01

02-08

02-13

4. Visagino TVPMC

 

Plytelių klojėjo pirminių žinių ir įgūdžių 02-07

02-14

02-07

02-14

5. Joniškėlio Igno Karpio žemės ūkio ir paslaugų mokykla Floristas-gėlių pardavėjas 02-01 02-01
6. VšĮ Vilniaus Jeruzalės darbo rinkos mokymo centras Krosnininkas 02-08 02-08
7. VšĮ Alantos technologijos ir verslo mokykla Lankomosios priežiūros darbuotojas 02-20 02-20
8. UAB Sigerija

 

Floristas 02-01 02-02
    Apskaitininkas 02-06 02-07
9. VšĮ Profesijų spektras Sandėlininkas 02-20 02-20
10. AB Umega Group mokymo centras Metalų suvirintojas bei pjaustytojas elektra ir dujomis 02-01

02-12

02-01

02-12

    Suvirintojas elektra 02-19 02-19
    Elektrinių krautuvų ir vežimėlių vairuotojas 02-12 02-12
    Krautuvo vairuotojas 02-26 02-26

2018 m. sausio mėn. asmens įgytų kompetencijų vertinimo tvarkaraštis

Pirminis profesinis mokymas

Eil. Nr.

Kompetencijų vertinimo vieta Mokymo programa Asmens įgytų kompetencijų vertinimo data
      Teorinė dalis

Praktinė dalis

1. Kupiškio technologijos ir verslo mokykla

 

Suvirintojas 02-13 02-13
2. Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokykla Suvirintojas 02-06 02-08
3. VšĮ Alantos technologijos ir verslo mokykla Padavėjas ir barmenas 02-14 02-14
Keisti šrifto dydė