2019 m. balandžio mėn. asmens įgytų kompetencijų vertinimo tvarkaraštis

Eil. Nr.

Kompetencijų vertinimo vieta Mokymo programa Asmens įgytų kompetencijų vertinimo data
Teorinė dalis

Praktinė dalis

1. Panevėžio profesinio rengimo centras Betonuotojas 04-01 04-01
  Apdailininkas 04-03 04-03
  Elektros įrenginių įrengimo ir eksploatavimo elektromonteris 04-04 04-04
  Metalų suvirintojas bei pjaustytojas elektra ir dujomis 04-08

04-17

04-08

04-17

  Šaltkalvis 04-29 04-29
  Santechnikas 04-29 04-29
  Kirpėjas 04-24 04-25
  Higieninė kosmetika 04-24 04-24, 25
 
2. Panevėžio darbo rinkos mokymo centras Plataus profilio kirpėjas 04-02

04-23

04-02

04-23

  Siuvėjas-operatorius 04-12 04-12
  Mėsos išpjaustytojas 04-12 04-12
  Virėjas 04-30 04-30
  Konditeris 04-30 04-30
 
3. Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centras Elektrikas 04-24 04-24
  Pardavėjas 04-29 04-29
 
4. Utenos regioninis profesinio mokymo centras Autotransporto priemonių remonto šaltkalvis 04-01 04-01
  Plataus profilio kirpėjas 04-01

04-04

04-01

04-04

  Virėjas 04-08 04-08
  Plytelių klojėjas 04-12 04-12
  Medienos apdirbimo staklininkas 04-18 04-18
  Dažytojas 04-24 04-24
  Konditeris 04-30 04-30
 
5. Klaipėdos turizmo mokykla Virėjas 04-30 04-30
  Konditeris 04-30 04-30
6. Biržų technologijos ir verslo mokymo centras Socialinio darbuotojo padėjėjas 04-15 04-15
 
7. Rokiškio technologijos, verslo ir žemės ūkio mokykla Suvirintojas 04-11 4-12
 
8. Vilniaus Žirmūnų darbo rinkos mokymo centras Apskaitininkas 04-05

04-12

04-05

04-12

  Virėjas 04-29 04-29
  Mėsos išpjaustytojas 04-04 04-04
  Sandėlininkas 04-15 04-15
9. Zarasų profesinė mokykla Sekretorius-referentas 04-12 04-12
  Virėjas 04-23 04-23
  Konditeris 04-23 04-23
  Medkirtys 04-29 04-29
 
10. VšĮ Profesijų spektras Sandėlininkas 04-29 04-29
 
11. AB Umega Group mokymo centras Elektrinių krautuvų ir vežimėlių vairuotojas 04-11 04-11
Krautuvo vairuotojas 04-23 04-23
  Metalų suvirintojas bei pjaustytojas elektra ir dujomis 04-29 04-29
Keisti šrifto dydė