Klaipėdos prekybos, pramonės ir amatų rūmai oficialiai paminėjo 98 metų veiklos sukaktį. Tradiciškai labiausiai regiono verslui nusipelniusiems asmenims buvo įteiktos „Darbo žvaigždės“. Kolegas iš Klaipėdos sveikino ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas ir Panevėžio PPAR generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius.

Gausiai į tradicinę šventę susirinkę Rūmų nariai džiaugėsi verslo bendrystės ir tradicijų puoselėjimu bei tuo, kad Klaipėdos PPAR veikla artėja prie šimtmečio.

„98 metai – tai daug ar mažai? Vakarų Europoje tai reikštų milžinišką patirtį bei didžiulį autoritetą, bet mūsų atveju atsitiko kiek kitaip. Atkūrus Lietuvos nepriklausomybę, mūsų rūmai turėjo atgimti iš naujo. Tad džiaugiamės, kad Klaipėdos krašto verslininkų bei profesionalių rūmų darbuotojų dėka mūsų misija pasisekė“, – sveikinimo kalboje sakė Klaipėdos PPAR prezidentas Vladas Pleskovas.

Klaipėdos verslininkus ir rūmų narius sveikinę šalies ir vietos valdžios atstovai rūmų nariams ir darbuotojams dėkojo už neįkainojamą indėlį į krašto verslo plėtrą.

Be oficialų padėkų, bendravimo neformalioje aplinkoje, kaip ir kasmet, buvo pasveikinti ir apdovanoti labiausiai regiono verslui nusipelnę žmonės.

Egidijaus Jankausko („Vakarų ekspresas“) nuotr.

Keisti šrifto dydė