1. Mugės organizatorius: Panevėžio miesto savivaldybė ir Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai (J. Urbšio g. 3, Panevėžys LT-35173, tel. 8-45 463687; el. paštas panevezys@chambers.lt).

2. Vieta: CIDO arena (Parko g. 12, Panevėžys).

3. Mugės darbo laikas: 2020 m. gruodžio mėn. 5 d.: nuo 10.00 iki 19.00 val.; 2020 m. gruodžio mėn. 6 d.: nuo 10.00 iki 16.00 val.

4. Pasiruošimo laikas: 2020 m. gruodžio mėn. 5 d. nuo 7.00 iki 10.00 val.

5. Išsikraustymo laikas: 2020 m. gruodžio mėn. 6 d. nuo 16.00 iki 19.00 val.

6. Į CIDO arenos uždarą automobilių stovėjimo aikštelę leidžiama įvažiuoti mugės dalyviams tik išsikrauti ar išvežti prekes, prieš pradedant ar pasibaigus prekybai. Palečių vežimėliais, prekėms atsivežti – išsivežti, pasirūpinti patiems.

7. Pasiruošti prekybai ir pašalinti transporto priemones, priekabas ir kt. iš CIDO arenos uždaros automobilių stovėjimo aikštelės ne vėliau kaip iki mugės darbo pradžios – 2020 m. gruodžio mėn. 5 d. 10 val.

8. Prisiimti atsakomybę už saugų darbą montuojant, tvirtinant konstrukcijas, reklaminius stendus, vėliavas ar kt.

9. Jei dėl svarbių priežasčių negalėsite atvykti nurodytu laiku, praneškite mugės organizatoriui tel. +370 682 12282. Neinformavę mugės organizatoriaus ir neatvykę iki nurodyto mugės pradžios laiko, prarandate teisę į rezervuotą vietą. Organizatorius pasilieka teisę disponuoti atsilaisvinusia vieta.

10. Prekybos vietoje privalu turėti visus veiklai vykdyti reikalingus dokumentus.

11. Užpildytą mugės dalyvio anketą pateikti organizatoriui iki 2020 m. lapkričio mėn. 27 d. el. paštu info@paneveziokaledos.lt arba adresu: J. Urbšio g. 3, Panevėžys. Tik pilnai užpildyta ir patvirtinta anketa įgyja teisinę galią. Dalyvis, užpildydamas ir patvirtindamas dalyvio ANKETĄ, įsipareigoja laikytis šių organizatoriaus pateiktų dalyvavimo sąlygų.

12. Mugės dalyvio prekybos vieta: plotas su stendu (įrengtas) yra su elektra ir apšvietimu, bet be įrangos (stalų, kėdžių, lentynų, kiliminės dangos ir kt.); tuščias (neįrengtas) plotas – be stendo, be apšvietimo, be elektros.  Papildomą įrangą galima užsisakyti iš anksto tel. +370 682 12282, arba el. paštu info@paneveziokaledos.lt.

13. Mugės dalyvio prekybos vieta yra preliminari, esant nenumatytoms aplinkybėms, organizatorius turi teisę ją pakeisti į tokio pat dydžio kitą vietą.

14. Savavališkai nekeisti prekybos vietos dydžio, ribų. Neperleisti (neparduoti, nedovanoti ar kitais būdais neperduoti) įgytos teisės vykdyti veiklą kitiems fiziniams/juridiniams asmenims.

15. CIDO arenos viduje griežtai draudžiama pardavinėti: pilstomą kavą, arbatą, karštą šokoladą, sultis, alų, sidrą ir gaiviuosius gėrimus, šiltą maistą (vartojamą vietoje). Nepaisantiems šio reikalavimo bus taikomas papildomas mokestis (komercinio ploto nuoma) 250,00 Eur + PVM už dieną.

16. Dalyviui raštu atsisakius dalyvauti renginyje likus ne mažiau kaip 14 d. iki renginio grąžinama iki 80 proc. sumokėtų mokesčių. Likus mažiau kaip 14 d. (imtinai) Dalyvio mokestis negrąžinamas.

17. Prekiauti tik naujomis, kokybiškomis prekėmis, prekybos vietoje turėti prekių įsigijimo dokumentus.

18. Prekiauti tik tomis prekėmis, kurios nurodytos registracijos metu organizatoriui pateiktoje anketoje.

19. Mugės dalyvis pats atsako už savo daiktus jų atvežimo, išvežimo metu, jų apsauga prieš renginį, renginio metu ir renginiui pasibaigus.

20. Palaikyti švarą ir tvarką prekybos vietoje. Pasibaigus renginiui vietą palikti švarią ir tvarkingą.

21. Vykdyti valdžios atstovų, policijos pareigūnų, kontroliuojančių tarnybų, mugės organizatoriaus nurodymus.

22. Privaloma laikytis galiojančių Lietuvos Respublikos įstatymų ir kitų teisės aktų. Prekybos ir paslaugų teikimo Panevėžio miesto viešosiose vietose taisyklių, Mugės tvarkos. Mugės dalyviai pažeidę įstatymus ir Mugės tvarką, atsako už padarytą žalą ir privalo atlyginti nuostolius.

Dalyvio anketą rasite ČIA.