Užverti

Išrinktas geriausias Panevėžio ir Utenos 2018 metų bosas

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai šiandien išrinko geriausią 2018 metų Panevėžio bosą. Restorane „Arena LAFA“ vykusiame renginyje geriausiu metų bosu paskelbtas bendrovės „Kredora“ vadovas Dainius Melaika.

Geriausio boso rinkimai jau vyko septintą kartą. Antrą kartą rinktas ir geriausias Utenos bosas. Panevėžio PPAR Utenos filialo organizuotuose rinkimuose daugiausiai balsų surinko bendrovės „Utenos vandenys“ vadovas Adolfas Juršys. Geriausia Utenos bose išrinkta bendrovės „Vidista“ vadovė Vida Maišėnienė.

Kaip sako Panevėžio PPAR generalinis direktorius Visvaldas Matkevičius, tokie žaismingi rinkimai sulaukia įvairių vertinimų, tačiau jų tikslas aiškus – išrinkti bosų bosą.

„Bosas visų pirma yra geras vadovas, kurį gerbia kolektyvas, visuomenė ir yra žinomas mieste. Šių rinkimų vienas iš pagrindinių tikslų yra paviešinti Panevėžio ir Utenos įmonių veiklą, supažindinti su jų vadovais“, – teigė V. Matkevičius.

Šiais metais geriausio boso rinkimuose buvo nominuoti 44 Panevėžio PPAR priklausančių įmonių vadovai. Utenoje geriausią bosą buvo galima rinkti iš 20 kandidatų.

Už geriausius bosus sulaukta beveik 40 tūkst. balsų. Šiais metais uteniškiai buvo aktyvesni už panevėžiečius.

Geriausiems 2018 metų Panevėžio ir Utenos bosams įteikti specialūs, jau tradiciniais tapę apdovanojimai. Jiems taip pat buvo įteikti ir rėmėjų prizai bei dovanos.

Apdovanoti buvo ir šiek tiek mažiau balsų nei nugalėtojai surinkę Panevėžio įmonių vadovai. Jiems atiteko naujienų portalo JP, salono „Egoisto Barber Shop & Spa“, radijo stoties „EXTRA FM“, Panevėžio kredito unijos, „Utenos dienos“, „Sekundės“, „Cido“ arenos prizai.

Specialias dovanas renginyje dalyvavusiems Panevėžio PPAR nariams įsteigė ir krepšinio klubo „Lietkabelis“ krepšininkai.

Priminsime, kad 2017 Metų bosu tapo bendrovės „Auresa“ vadovas Marius Goštautas, 2016 metais geriausiojo Panevėžio boso vardą pelnė bendrovės „SDG“ Panevėžio skyriaus vadovė Laura Kaminskaitė. 2015 metais geriausiuoju Panevėžio boso buvo išrinktas „Cido“ arenos generalinis direktorius Tomas Inčikas. 2014 metais geriausiojo Panevėžio boso rinkimuose nugalėjo Panevėžio teritorinės ligonių kasos direktorius Jonas Narbutas.

2013 metais geriausiu Panevėžio bosu tapo bendrovės „Naftėnas“ vadovas Dainius Janėnas. Pats pirmasis geriausiuoju bosu 2012 metais buvo išrinktas bendrovės „G4S Lietuva“ Panevėžio regiono vadovas Linas Kakarieka.

Related Posts

Keisti šrifto dydė