Prekybos, pramonės ir amatų rūmų apdovanojimas „Darbo žvaigždės medalis“ įteikiamas riteriams darbo ir profesijos srityje. Per tris darbo dešimtmečius jo nusipelnė ir Algirdas Janonis, dabar jau buvęs ilgametis bendrovės „Kriautė“ darbuotojas. Staliumi dirbęs vyras sako, kad tobulėti darbe galima kiekvieną dieną, net ir tris dešimtmečius dirbant toje pačioje įmonėje.

Jau tris dešimtmečius sėkmingai veikiančios skydinius ir karkasinius namus bei medinius langus ir duris gaminančios bendrovės „Kriautė“ vadovas sako, kad tapti verslo lyderiais įmanoma tik turint didžiausią turtą – darbuotojus.

Puikiausias to pavyzdys nuo pat įmonės įkūrimo „Kriautėje“ staliumi dirbęs Algirdas Janonis. Šis kuklus profesijos riteris savo patirtį ir žinias perdavė ne vienam kolegai, o jo akies tikslumu „Kriautėje“ niekas neišdrįstų suabejoti.

Tad pripažįstant ir įvertinant ilgametį ir nepriekaištingą darbą, aukštus pasiekimus profesijos srityje, profesinę etiką, aukštus asmeninės atsakomybės reikalavimus, asmeninį indėlį į įmonės vystymąsi ponas Algirdas įvertintas Prekybos, pramonės ir amatų rūmų aukštu apdovanojimu – „Darbo žvaigždės medaliu“.

Po trisdešimtmetį trukusios darbinės veiklos „Darbo žvaigždės“ medalininkas kuklinasi ir sako, kad tokio apdovanojimo nesąs vertas, nes tiesiog dirbęs savo darbą ir galvojantiems, kad viena darbovietė neleidžia žmogui tobulėti, turi ką pasakyti.

Ir nors pono Algirdo krūtinę dabar papuošė „Darbo žvaigždės medalis“, o kolektyvas palinkėjo gero laimikio žvejyboje, staliaus profesiją įvaldęs vyras sako į darbą užsuksiantis ir pasižiūrėti, kaip kolegoms sekasi, ir patarimais pasidalinti. „Kriautės“ vadovai neslepia, kad profesionalių ir darbui atsidavusių žmonių visada reikia ir jie branginami, tad neabejoja, kad dar ne kartą kreipsis ir į poną Algirdą pagalbos ir patarimo.

Keisti šrifto dydė