Užverti

„EXPO Aukštaitija“ parodoje apdovanoti ir linksmiausi, ir populiariausi stendai

Visą savaitgalį vykusi 23-oji paroda „EXPO Aukštaitija 2018“ baigėsi šiandien, sekmadienį, geriausiųjų parodos dalyvių apdovanojimais.

Tris dienas panevėžiečiai ir miesto svečiai galėjo „Cido“ arenoje vykusioje parodoje pasidžiaugti Aukštaitijos regiono verslo laimėjimais, dalyvauti seminaruose, laimėti įvairių prizų ir stebėti panevėžiečių atlikėjų ir šokėjų pasirodymą.

Parodą „EXPO Aukštaitija“ šiais metais aplankė per 30 tūkst. žmonių. Parodoje dalyvavo 150 dalyvių, ekspozicija užėmė per 1 700 kvadratinių metrų parodinio ploto.

Šiemet parodos „EXPO Aukštaitija 2018“ organizatorių sudaryta speciali komisija išrinko geriausius parodos dalyvius.

Patraukliausio stendo diplomas įteiktas bendrovės „Besotis“ kavinei barui „Arena LaFa“.

Populiariausio gaminio diplomas atiteko bendrovei „MV GROUP Production“, kurie parodoje pristatė naujausią gėrimą brendį „Black currant“.

Linksmiausio stendo vardą pelnė R. Kielos įmonės „Širšė“ stendas, o spalvingiausio – dizainerės Rūtos Piekurienės „Ruty“ stendas.

Buvo įteiktas diplomas už novatoriškas idėjas. Jis atiteko mažajai bendrijai „Vienas kilovatas“. Bendrovės „Auresa“ stendas pažymėtas, kaip profesionaliausiai prisistatęs, o bendrovės „Povydė“ stendas „Vasaris“ gavo apdovanojimą už įmonės profesionalų prisistatymą.

Be to, šis stendas išsiskyrė dar vienu akcentu – šeimos verslu.

Parodoje „EXPO Aukštaitija“ apdovanojimai įteikti Biržų turizmo informacijos centrui už vieningai pristatyta stendą, o komandinio darbo diplomas atiteko Profesinio mokymo jungtinei komandai. Šiame stende buvo pristatytos Panevėžio regione veikiantys profesinio orientavimo centrai.

Partnerystės diplomas atiteko Panevėžio miesto savivaldybei, kurios stende parodos lankytojai galėjo tris dienas stebėti improvizuotą 3D kino seansą. Patogiai įsitaisę ant sėdmaišių ar tiesiog stovėdami panevėžiečiai vertino būsimus miesto pokyčius: kaip atsinaujins autobusų stotis, Laisvės aikštė, Senvagė, Kultūros ir poilsio, Skaistakalnio parkai, J. Čerkeso-Besparnio sodyba, „Ekrano“ paplūdimys ir kitus privačių investuotojų projektus.

Pasibaigus parodai Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) prezidentas Sigitas Gailiūnas, pasidžiaugė, kad jau 23 kartą vykusi paroda nepraranda populiarumo.

„Džiaugiamės, kad panevėžiečiai kiekvienais metais gausiai lanko parodą, kuri įtinka ne tik įvairių profesijų žmonėms, bet ir smalsiems panevėžiečiams: vaikams, jaunimui, visiems. Džiugina ir tai, kad parodos dalyvių skaičius nemažėja. Tai tik įrodo, kad Panevėžio regionas yra gyvas“, – teigė rūmų prezidentas S. Gailiūnas.

Panevėžio PPAR prezidento nuomone, paroda, be abejonės, yra svarbiausias, didžiausias ir populiariausias verslo renginys Aukštaitijos regione. Jį pagyvina linksma, išradinga koncertinė programa, aukcionai, varžybos, žinomų sportininkų pasirodymai.

23-oji paroda „EXPO Aukštaitija 2018“ prasidėjo penktadienį IQ forumu „Panevėžys 2018: laikas perjungti aukštesnę pavarą“. Forumo organizatoriai – Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai ir britų savaitraščio „The Economist“ partneris Lietuvoje žurnalas IQ – su kviestiniais svečiais ir Panevėžio verslo bei politikos lyderiais aptarė Panevėžio miesto ir regiono plėtros scenarijus.

Forumo pagrindinės diskusijos – kaip Panevėžiui išlaikyti savo talentus, ar profesinis mokymas gali patenkinti specialistų poreikį Panevėžio regione, kas sukurs pagreitį naujame Panevėžio pramonės etape bei kitomis aktualiomis Panevėžio regionui temomis.

Related Posts

Keisti šrifto dydė