Užverti

Dėl informacijos pateikimo apie problemas, su kuriomis susiduria verslas dėl koronaviruso sukeltų pasekmių

Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos prezidentas Rimas Varkulevičius yra įtrauktas į Valstybės lygio ekstrimalios situacijos taikymo priemonių verslui klausimams koordinuoti darbo grupę. Pagrindinė Darbo grupės užduotis – koordinuoti Ekonomikos skatinimo ir koronaviruso (COVID-19) sukeltų pasekmių mažinimo priemonių plano įgyvendinimą, teikti pasiūlymus dėl naujų priemonių įtraukimo, taip pat koordinuoti bendradarbiavimą dėl būtiniausių prekių bei paslaugų teikimo Lietuvoje veikiančio verslo subjektų karantino metu.

Artimiausias darbo grupės pasitarimas vyks kovo 24 d.

Prašome Jūsų, gerbiami Panevėžio PPAR nariai, iki kovo 23 d. 15 val. siųsti informaciją, išsakant problemas, su kuriomis šiuo metu susiduria Jūsų verslas bei pasiūlymus, kokie galėtų būti tų problemų sprendimai. Informaciją prašome pateikti konkrečiai ir aiškiai, nurodant įmonės pavadinimą ir vadovą bei jo kontaktus.

Informaciją siųskite el. paštu aiste.masilioniene@chambers.lt

Primygtinai prašome laikytis visų medikų ir kitų specialistų rekomendacijų, saugoti savo ir kitų žmonių sveikatą. Taip pat kviečiame sekti informaciją Sveikatos apsaugos ministerijos svetainėje.

Nepamirškime, kad teigiamos emocijos, pakankamas poilsis ir sveikos gyvensenos įpročiai stiprina imunitetą!

Taip pat primename, jog organizuojamas paramos rinkimas Panevėžio ir Utenos regionų gydymo įstaigoms, kurios stokoja reikalingiausių ir būtiniausių apsaugos priemonių.

Sąskaitos Nr. LT527300010002378821, gavėjas Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai (įm. kodas 110067977). Mokėjimo paskirtyje nurodykite žodį PARAMA. Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai turi paramos gavėjo statusą, tad paramą skiriančių įmonių pageidavimu, sudarysime paramos gavimo sutartis.

Jūsų dėka jau surinkta apie 5 000 € paramos! Respublikinės Panevėžio ligoninės vadovo prašymu jau nupirkta šiai gydymo įstaigai 50 vnt. apsauginių veido  kaukių.

Related Posts

Keisti šrifto dydė