Užverti

D. Gesevičiui įteiktas Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų Padėkos ženklas

Ilgamečiam Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų tarybos nariui Daliui Gesevičiui, įvertinant jo ilgametį darbą AB „Panevėžio statybos trestas“ bei aktyvų dalyvavimą Panevėžio PPAR tarybos veikloje, įteiktas Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų Padėkos ženklas. Beje, 2019 m. Rūmų Padėkos ženklu už mecenatinę veiklą buvo apdovanota ir bendrovė „Panevėžio statybos trestas“.

„Džiaugiamės galėdami įteikti Rūmų Padėkos ženklą aktyviam, iniciatyviam ir visada savo nuomonę turinčiam Rūmų nariui. D. Gesevičius ne vienerius metus atstovauja Panevėžio rūmams ir Panevėžio regiono plėtros taryboje, bet ir Lietuvos statybininkų asociacijoje. “, – sakė Panevėžio PPAR prezidentas Sigitas Gailiūnas.

D. Gesevičius Panevėžio PPAR Tarybos narys yra nuo 2007 metų. Jis taip pat atstovavo Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmus Panevėžio regiono plėtros taryboje, Lietuvos statybininkų asociacijoje.

Rūmų padėkos ženklas – įsteigtas Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacijos, siekiant skatinti ir pažymėti rūmų sistemoje dirbančius asmenis, pripažįstant ir įvertinant jų ilgametį ir nepriekaištingą darbą, o taip pat asmenis, kurie nebūdami Rūmų nariais rėmė rūmų veiklą, garsino ir kitokiu būdu dalyvavo jų veikloje.

Related Posts

Keisti šrifto dydė