Daugiau nei 450 verslininkų iš visos Lietuvos vienijanti organizacija BNI (angl. Business Network International), per metus vidutiniškai sukurianti daugiau nei 70 000 eurų vertės grąžą kiekvienam BNI nariui, pradeda savo veiklą Panevėžyje ir steigia naują aktyviausių miesto verslininkų klubą BNI „Nevėžis“.

BNI – tai veiksmingiausia šalyje verslo rekomendacijų organizacija, kuri remiasi sėkminga tarptautine verslo filosofija bei kuria finansinę naudą šalyje veikiantiems verslams. BNI tikslas – tapti veiksmingiausia ir didžiausią vertę verslui kuriančia verslo organizacija Lietuvoje. BNI veiksmingumą lemia geriausiai pasaulyje ištobulinta verslo bendradarbiavimo sistema, o įtvirtinta „Laimi besidalinantys“ filosofija (angl. Givers Gain) padeda vietos verslams kurti profesinius santykius, pagrįstus pasitikėjimu ir tarpusavio bendradarbiavimu.

Vieną pagrindinių BNI privalumų išryškina steigiamo klubo direktorė Ermeta Mackevičienė: „Vadovai akis į akį kalbasi su vadovais. Taip apeinama visos tarpinės vadybininkų grandys, galima ne tik gauti konkrečią informaciją, bet ir išsiaiškinti, kokias paslaugas jis pasiruošęs teikti ir kokiomis sąlygomis. Be to, bendravimas tiesiogiai su įmonės vadovu neišvengiamai tampa dar patikimesnis“. Siekiama, kad BNI klubo steigimas Panevėžyje pakeistų vietinių verslų požiūrį vienas į kitą bei sukurtų naują erdvę bendradarbiavimui ir verslo plėtojimui. O įmonių apjungimas į vieną komandą padės verslą vystyti greičiau ir patikimiau.

BNI „Nevėžis“ susitikimai vyksta kiekvieną ketvirtadienį, 6.45 val. ryte.

Registracija ir informacija:

Ermeta Mackevičienė, el.p. ermeta.mackeviciene@bni.lt, +370 687 86060

Andrius Jarašiūnas, el.p. andrius.jarasiunas@bni.lt, +370 620 20070

Daugiau informacijos apie BNI organizaciją.

BNI Lietuva narių sėkmės istorijos.