Verslo klubas „Nevėžis“ (BNI) – daugiau nei 500 verslininkų iš visos Lietuvos vienijanti organizacija BNI (angl. Business Network International), per metus vidutiniškai sukurianti daugiau nei 70 tūkst. eurų vertės grąžą kiekvienam BNI nariui, 2017 m. gegužės 29 d. pradėjo savo veiklą ir Panevėžyje.

Įsteigtas naujas, aktyvius ir sėkmingus miesto verslininkus vienijantis, klubas, kurį šiuo metu sudaro 43 skirtingų, nekonkuruojančių verslų vadovai. Šiuo metu klubo apyvarta viršija 2 mln. eurų, o vidutiniškai kiekvienam nariui sugeneruota apie 110 tūkst. eurų mėnesinė apyvarta.

Pasak prekybos ir pramogų centro „Babilonas“ direktorės Astos Jasilionės, klubo prekė – verslo rekomendacijos, kuriančios finansinę naudą bei veiksmingumą.

„Visa tai neabejotinai lemia sėkmę, nes narių veikla grįsta principu „Laimi besidalinantys“. Nariai ne tik teikia rekomendacijas, bet ir stiprina tarpusavio bendravimą bei bendradarbiavimą – tai, bene, pagrindinis klubo privalumas“, – vardija stiprybes verslo klubo „Nevėžis“ prezidentas „Citadelė“ banko Panevėžio skyriaus vadovas Deividas Norkūnas.

„Vadovai akis į akį kalbasi su vadovais – taip apeinamos visos tarpinės vadybininkų grandys, galima ne tik gauti konkrečią informaciją, bet ir išsiaiškinti, kokias paslaugas jis pasiruošęs teikti ir kokiomis sąlygomis“, – džiaugiasi naryste klubo susitikimų koordinatoriai bendrovės „Serpantinas“ vadovas Ričardas Čepelis bei bendrovės „Dextera“ Šiaurės regiono vadovė Jurga Andruškevičienė.

„Verslo klubas „Nevėžis“ bendradarbiauja su regiono bei šalies įstaigomis, įmonėmis, asociacijomis bei sėkmingai naudojasi BNI platforma (verslo bendradarbiavimo sistema), kaip įrankiu, leidžiančiu atverti vartus ir į tarptautines rinkas“, – dar kitą privalumą išryškina bendrovės „Burbuliukas ir Ko“ direktorius Vytautas Kriovė.

„Bendravimas tiesiogiai su įmonės vadovu neišvengiamai tampa dar patikimesnis. Siekiama, kad šis klubas Panevėžyje prisidėtų prie naujos erdvės, skirtos bendradarbiavimui ir verslo plėtojimui, vystymo. O įmonių apjungimas į vieną komandą padeda verslą vystyti greičiau ir patikimiau“, antrina išsakytoms mintims klubo direktorius Andrius Jarašiūnas.

Verslo klubo „Nevėžis“ susitikimai vyksta kiekvieną ketvirtadienį, 6.45 val. ryte, pokylių namuose „Vasaris“, (Aukštaičių g. 88, Panevėžys). Norėdami patekti į verslo pusryčius, susisiekite su klubo susitikimų koordinatoriumi Arūnu Morkūnu (bendrovės „Busauta“ keleivinio ir krovininio transporto nuoma – vadovu), tel. 8 630 01028.

Daugiau informacijos apie BNI organizaciją.

BNI Lietuva narių sėkmės istorijos.