Užverti

Bendrovės „Stigma“ vadovas – Metų panevėžietis

Panevėžiečiai sveikino penkis geriausius ir nusipelniusius Panevėžiui žmones. Penki šauniausieji, savo atliktais darbais labiausiai pelnę miestiečių pasitikėjimą, buvo išrinkti iš 32 miesto bendruomenės pasiūlytų kandidatų ir nominuoti 2018-ųjų Metų panevėžiečiais.

Jiems Panevėžio bendruomenių rūmuose buvo įteikti apdovanojimai – Juozo Lebednyko skulptūrėlės, juos sveikino bendradarbiai, pagerbė artimieji.

2018-ųjų Metų panevėžiečiais tapo futbolininkas, šešiskart Lietuvos čempionas, FK „Panevėžys“ komandos kapitonas Paulius Janušauskas, fotomenininkas Valentinas Pečininas, G. Petkevičaitės-Bitės viešosios bibliotekos direktorė Rima Maselytė, UAB „Stigma“ generalinis direktorius Alfredas Zigmantas ir aktyvus savanoris Gintautas Šimkus.

Bendrovės „Stigma“ generaliniam direktoriui A. Zigmantui nominacija atiteko už svarų indėlį į Panevėžio miesto verslo plėtrą, glaudaus bendradarbiavimo tarp verslo ir mokslo skatinimą, miesto renginių rėmimą, visuomeninę ir labdaringą veiklą.

Verslininkas juokavo, kad į apdovanojimo svarbą įsijausti sudėtinga.

„Džiaugiuosi, kad esu pagerbtas, bet tuojau pat sukirba mintis, kad gal nesu vertas tokio garbingo apdovanojimo? Juk dirbu savo darbą, žinau, ką kiekvieną dieną turiu atlikti. Juk negalvoji, kad už tai būsi įvertintas“, – susijaudinęs kalbėjo A. Zigmantas. ir teigė, kad praėjus laikui užplūdusius jausmus galės išreikšti žodžiais.

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) prezidentas Sigitas Gailiūnas pasidžiaugė gerais besibaigiančiais metais ir, kad apdovanojimas skirtas Panevėžio PPAR nariui bendrovės „Stigma“ generaliniam direktoriui A. Zigmantui.

„Smagu, kad apdovanojimas įteiktas gerai žinomai verslo įmonei, kurios indėlis į verslo plėtrą – puikiai žinomas. Be to, džiugina, kad įmonė glaudžiai bendradarbiauja ir skatina mokslą, remia įvairius miesto renginius ir jos kolektyvui nesvetima visuomeninė ir labdaringa veikla. Tokio įmonės vadovas ir nusipelno Metų panevėžiečio vardo“, – teigė S. Gailiūnas.

Related Posts

Keisti šrifto dydė