Užverti

Bendrovės „Naftėnas“ vadovui įteiktas garbingas Metų panevėžiečio apdovanojimas

Kadangi pernai nebuvo galimybės pasveikinti ir pasidžiaugti išrinktais Metų panevėžiečiais, ši iškili ceremonija įvyko šiandien. Sušvelnėjus karantinui ir pasikeitus pandemijos ribojimo sąlygoms, Panevėžio dailės galerijoje iškilmingai apdovanoti 2020-ųjų Metų panevėžiečiai. Jiems įteiktos ne tik Juozo Lebednyko sukurtos skulptūrėlės, bet juos sveikino artimieji, draugai, kolegos.

Metų panevėžiečiai apdovanojami už miesto garsinimą šalyje ar užsienyje, švietimo ir mokslo, verslo, kultūros ir meno, sporto, aplinkosaugos ir kitų sričių laimėjimus, profesinius laimėjimus, nuopelnus, kompetenciją, labdaringą veiklą, paramą, finansinę pagalbą svarbiems miesto renginiams ar projektams, visuomeninę veiklą, bendruomeniškumo puoselėjimą ir skatinimą, miesto gražinimo, puoselėjimo, populiarinimo idėjas ir iniciatyvas, savanorišką veiklą, pilietiškumo ugdymą.

Metų panevėžiečio apdovanojimas verslo srityje atiteko Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Tarybos nariui, bendrovės „Naftėnas“ vadovui D. Janėnui. Jis įvertinimas skirtas už ilgametį sėkmingą vadovavimą įmonei, aktyvų dalyvavimą Panevėžio verslo bendruomenės veikloje, miesto visuomeninio ir sporto gyvenimo rėmimą. Įmonės remiama futbolo komanda „Panevėžys“ per keletą metų pakilo į A lygą bei iškovojo LFF taurę.

Bendrovės „Naftėnas“ dirktorius D. Janėnas nuoširdžiai sakė, kad naujiena buvo netikėta.

„Kai sužinojau, nustebau, nors žinojau, kad Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai pasiūlė mano kandidatūrą. Tačiau tikrai negalvojau, kad būsiu nominuotas. Be to, manau, kad šis apdovanojimas ne tik mano asmeninis, bet ir darbo kolektyvo bei sporto klubo „Panevėžys“, – teigė D. Janėnas ir sakė, kad didžiuojasi apdovanojimu.

Metų panevėžietį verslo srityje iškilmingame renginyje sveikinęs Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas neslėpė, kad tampa vis labiau sudėtinga išrinkti nominantą šioje srityje, nes kandidatų vis daugėja.

„Tai ir nėra blogai. Džiaugiamės, jog Panevėžyje yra tiek verslininkų, kurie ne tik gerai vadovauja savo įmonėms, bet ir yra tikri miesto patriotai ir kurie gali būti tikrais panevėžiečiais. Sveikinu bendrovės „Naftėnas“ vadovą Dainių Janėną. Jo indėlis puoselėjant ir populiarinant profesionalųjį sportą Panevėžyje, tikrai yra matomas ir jaučiamas. Futbolo komanda „Panevėžys“ – aukštumoje. Garbingas apdovanojimas. Būti Metų panevėžiečių – tikra garbė. Gyvename Panevėžyje, dirbame šiame mieste ir tikrai džiaugiamės, kad miestas vis gražėja. Tai visų mūsų nuopelnas“, – kalbėjo S. Gailiūnas.

2020-ųjų Metų panevėžiečiais taip pat tapo Respublikinės Panevėžio ligoninės gydytojas chirurgas Rimvydas Tumas, Panevėžio švietimo centro direktorė Asta Malčiauskienė, Panevėžio Juozo Miltinio dramos teatro meno vadovas, režisierius Aleksandras Špilevojus bei aktorius, renginių vedėjas Gintaras Mikalauskas.

Related Posts

Keisti šrifto dydė