Panevėžyje veikianti bendrovė „Lankmeta“ paminėjo 15 metų jubiliejų. Ta proga vyko renginys „Lankmetos“ darbuotojams Panevėžio muzikiniame teatre. Be apdovanojimų, padėkų, vakaro metu buvo įteiktas išskirtinis – Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų (PPAR) apdovanojimas „Darbo žvaigždės medalis“. Jis įteikiamas riteriams darbo ir profesijos srityje. Tokių darbo riterių bendrovėje du – ilgamečiai darbuotojai Albinas Žukauskas ir Vigandas Dirsė.

Dainavo garsūs solistai

Bendrovės „Lankmeta“ vadovas Erlandas Janėnas pasakojo, kad švente džiaugėsi visi joje dalyvavusieji.

„Šventė buvo skirta ne tik įmonės darbuotojams, bet ir jų šeimos nariams. Grojo Muzikinio teatro simfoninis orkestras (vadovas ir dirigentas Vidmantas Kapučinskas), o jiems talkino operos solistas Tomas Pavilonis, Paulius Bagdonavičius, Laima Česlauskaitė. Skambėjo pasaulį garsinusios itališkos dainos“, – džiaugėsi pavykusiu renginiu įmonės direktorius E. Janėnas.

Įmonėje du riteriai

Be to, bendrovės „Lankmetas“ vadovas didžiavosi ilgamečiais įmonės darbuotojais, kuriems „Darbo žvaigždės medalius“ įteikė Panevėžio PPAR prezidentas Sigitas Gailiūnas.

„Apdovanojimas riteriams darbo ir profesijos srityje įteikti per 10 metų įmonėje dirbančiam A. Žukauskui ir 13 metų V. Dirsei. Dabar įmonėje turime du riterius“, – juokavo E. Janėnas.

Įmonė garsina Panevėžį

Įmonės sėkme džiaugiasi ir Panevėžio PPAR prezidentas S. Gailiūnas.

„Įmonė – viena iš lakštinio metalo lankstymo lyderių Pabaltijo šalyse. Joje dirba apie 100 darbuotojų. Jų produkcija – aukštos kokybės ir tinka įvairiems ūkio sektoriams: statybai, pramonei, prekybai, žemės ūkiui, individualiems užsakovams. Smagu, kad įmonė veikia Panevėžyje ir garsina miestą ne tik Lietuvoje, bet ir už jos ribų: Danijoje, Norvegijoje, Šveicarijoje, Vokietijoje“, – gyrė įmonę Panevėžio PPAR prezidentas.

Gausus apdovanojimų kraitis

Pasak įmonės direktoriaus E. Janėno, didelis dėmesys skiriamas gaminamos produkcijos kokybei.

„Gamyboje naudojame aukštos kokybės žaliavas iš patikimų tiekėjų. Produkcija gaminama iš lakštinio metalo: cinkuoto, juodo, nerūdijančio plieno, aliuminio, vario. Jau kelintus metus iš eilės „Lankmeta“ apdovanojama tarptautinio konkurso „Gazelė” sertifikatais. Jie buvo įteikti 2006, 2007, 2008, 2009, 2014, 2015, 2016-aisiais ir mūsų įmonė pripažinta kaip viena sėkmingiausių, sparčiausiai besivystančių Lietuvos įmonių. Šis apdovanojimas vertinamas kaip verslo kokybės, patikimumo, skaidrios veiklos įrodymas. Tai geriausia rekomendacija mūsų klientams“, – sakė „Lankmetos“ vadovas ir teigė, kad įmonė turi ir kitų apdovanojimų bei padėkų ir pridūrė: „Džiaugiamės ir sportiniais laimėjimais. Net du metus iš eilės 2014 ir 2015 metais kolektyvas iškovojo pirmąsias vietas Drakonų valčių varžybose, kurios vyksta Panevėžio gimtadienio šventėje. Tarp kitko, esame pastovus Panevėžio gimtadienio rėmėjai. Taip pat remiame Panevėžio visureigių klubą „Viesulas Bastūnas“, Lietuvos galiūnų federaciją, Panevėžio motokroso klubą „Sema“.

Keisti šrifto dydė