Užverti

Baigiamasis ICARO projekto renginys

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmai 2018-2021 metais kaip partneriai dalyvavo tarptautiniame projekte ICARO („Innovative qualifications for technological and organizational innovation in building sector – Inovatyvios kvalifikacijos statybų sektoriaus technologinėms ir organizacinėms inovacijoms“).

Kovo 12 d. vyko baigiamoji tarptautinė nuotolinė projekto konferencija „Statybų sektorius Europoje – inovacijų poreikis ir nauja kvalifikacija“, kurioje gausiai dalyvavo įvairių šalių klausytojai. Jos metu buvo pristatyti pagrindiniai projekto rezultatai – nauja statybos techniko kvalifikacija, apimanti inovatyvius įgūdžius bei kompetencijas.

Be to, projekto įgyvendinimo metu buvo atlikta ir keletas tyrimų – apie statybų įmonių poreikį inovacijoms, kaip statybų sektorių padaryti patrauklesniu karjeros pasirinkimu jaunimui ir moterims – jų rezultatais taip pat buvo pasidalinta renginio metu.

Konferencijos metu pranešimus skaitė projekto vykdytojo – Italijos statybų sektoriaus profesinį mokymą kuruojančios organizacijos FORMEDIL vadovė Rossella Martino, Europos Komisijos EACEA atstovas Pavol Krempasky bei projekto partnerių Bolonijos universiteto, Ispanijos statybų asociacijos, Vilniaus statybininkų rengimo centro, Europos architektų sąjungos atstovai.

Visa informacija apie sėkmingai baigtą projektą čia.

Related Posts

Keisti šrifto dydė