Nuo sausio 12 dienos SEB banko Panevėžio finansinių paslaugų centras persikėlė į naujas patalpas Vasario 16-osios g. 10. Naujoje vietoje duris atvėrusiame skyriuje bus teikiamos konsultacijos gyventojams ir įmonėms svarbiais finansiniais klausimais, o kasdienės bankininkystės operacijas bus galima patogiai ir greitai atlikti savitarnos erdvėje. Savitarnos erdve panevėžiečiai galės naudotis ištisą parą.

„Įsikūrėme visiškai naujame, moderniame, A energinio naudingumo klasės pastate. Šią vietą pasirinkome visų pirma galvodami apie patogumą klientams – naujoje vietoje galėsime užtikrinti, kad savitarnos zona veiks ištisą parą, todėl kasdienės bankininkystės operacijas klientai galės atlikti bet kuriuo jiems patogiu metu – ir savaitgaliais, ir švenčių metu ar pasibaigus skyriaus darbo valandoms“, – sako Redas Valaitis, SEB banko Panevėžio finansinių paslaugų centro vadovas.

Naujajame skyriuje didžiausias dėmesys bus skiriamas finansinėms konsultacijoms, kurių poreikis per pastaruosius metus sparčiai išaugo, nes gyventojams priimant finansinius sprendimus vis svarbesni tampa specialistų patarimai. „Atnaujintame Panevėžio finansinių konsultacijų skyriuje lauksime klientų, kurie norės gauti išsamią konsultaciją taupymo, investavimo, būsto paskolos, nuosavo verslo kūrimo ar kitu aktualiu finansiniu klausimu“, – pabrėžia banko atstovas.

Grynųjų pinigų operacijas klientai galės patogiai ir greitai atlikti visą parą veiksiančioje savitarnos zonoje naudodamiesi dviem bankomatais, išmokančiais ir priimančiais grynuosius pinigus (eurus), taip pat interneto banko terminalu.

„SEB bankas klientams siūlo daug išmanių ir inovatyvių skaitmeninių sprendimų, todėl savo finansinius reikalus klientai gali tvarkyti greičiau, patogiau ir paprasčiau. Tai tokios skaitmeninės priemonės kaip banko mobilioji programėlė, moderni ir saugi klientų atpažinimo priemonė „Smart-ID“ ar realiuoju laiku vykstanti vaizdo konsultacija internetu. Naudojantis šiomis priemonėmis kasdienės bankininkystės operacijas galima atlikti beveik bet kur ir bet kada. Be to, šios priemonės yra pigesnė alternatyva operacijoms, atliekamoms tarpininkaujant banko skyriaus darbuotojui. Klientus, kurie norėtų išmokti naudotis šiomis išmaniomis priemonėmis, mielai pamokysime, kaip tą padaryti“, – pažymi SEB banko Panevėžio skyriaus vadovas.

Primename, kad grynųjų pinigų Panevėžio gyventojai gali tokiomis pat sąlygomis pasiimti iš SEB ir „Luminor“ (anksčiau DNB banko) bankų bankomatų. Taip pat be papildomo mokesčio grynųjų pinigų SEB banko klientai gali pasiimti ir visose prekybos centrų „Maxima“, „Iki“ bei „Rimi“ kasose, jei įsigyjama prekių ir atsiskaitoma už jas SEB banko mokėjimo kortele, o atsiskaitymo vertė yra ne mažesnė kaip 5 eurai.

Visoje Lietuvoje šiuo metu veikia 32 SEB banko klientų aptarnavimo skyriai, pusė iš jų yra finansinių konsultacijų skyriai, kuriuose grynųjų pinigų operacijas klientai atlieka savarankiškai savitarnos zonoje.

Keisti šrifto dydė