Užverti

Artėjant Seimo rinkimams Panevėžio PPAR nariai pradėjo susitikimus su partijų vadovais ir kandidatais

Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmuose lankėsi Lietuvos socialdemokratų partijos pirmininkas Gintautas Paluckas. Jis Panevėžio PPAR Tarybos nariams pristatė partijos kandidatus Panevėžyje ir Panevėžio rajone, spalio 11 d. vyksiančiuose Seimo rinkimuose.

„Susitikimai su Lietuvos partijų vadovais ir kandidatais į Seimą Panevėžio mieste ir rajone, dar vienas Rūmų žingsnis bendradarbiaujant su politikais, stiprinant verslo ir politikos santykį, ieškant abipusiškai naudingų rezultatų“, – sakė Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas Sigitas Gailiūnas.

Susitikime su Panevėžio PPAR Tarybos nariais LSDP pirmininkas atstovai diskutavo apie regionų politiką, Lietuvos dabartinę padėtį koronaviruso krizės laikotarpiu, nūdienos politikos ir verslo aktualijas bei, žinoma, artėjančius Seimo rinkimus.

„Visada malonu ir prasminga bendrauti su verslo atstovais, įsiklausyti į jų nuomonę bei iš arti žinoti, kuo ir kokiomis problemomis gyvena verslas, ypač regiono verslas. Konstruktyvūs pokalbiai, idėjų pasidalijimas – labai svarbus ir aktualus“, – susitikime kalbėjo LSDP pirmininkas G. Paluckas.

Panevėžio PPAR iki pat Seimo rinkimų ketina susitikti su kuo daugiau rinkimuose dalyvaujančių panevėžiečių kandidatų bei partijų vadovų.

Artimiausiu metu Panevėžio PPAR lankysis Lietuvos Respublikos liberalų sąjūdžio pirmininkė Viktorija Čmilytė-Nielsen, partijos kandidatai į Seimą Panevėžio mieste ir rajone.

Related Posts

Keisti šrifto dydė