Tarp 2011 m. geriausiųjų – ir Panevėžio verslininkai

Lietuvos Respublikos Vyriausybėje vyko 2012-ųjų metų „Lietuvos eksporto prizo“ ir „Lietuvos metų vadovės/verslininkės“ apdovanojimai. Tarp apdovanotųjų buvo ir Panevėžio AB „Amilina”.

Tai viena lyderiaujančių Europoje kviečių krakmolo, glitimo ir kviečių glitimo pašarų gamintojų. Čia dirba 307 darbuotojai. 2011 m. bendrovės pardavimai ūgtelėjo 73 procentais, eksportas padidėjo 76 procentais ir sudarė 91 procentą pardavimų apimtyje. Įmonė daug investuoja ir kuria naujas darbo vietas. Per 2011 m. investuota daugiau kaip 35 mln. Lt į gamybos atnaujinimo procesus.

Sidabrinėmis darbo žvaigždėmis iškilmingai apdovanoti Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų prezidentas, AB „Lietkabelis“ generalinis direktorius Sigitas Gailiūnas (už rūmų narystės sklaidą ir veiklos propagavimą, aktyvų dalyvavimą regiono verslo bendruomenės projektuose, verslo interesų atstovavimą nacionaliniu ir regiono mastu) bei AB Panevėžio statybos tresto generalinis direktorius Dalius Gesevičius (už asmeninį indėlį tobulinant ir propaguojant rūmų veiklą, ilgalaikį dalyvavimą tarybos darbe, nuolatinę eksporto plėtrą bei reikšmingus pasiekimus versle).

„Lietuvos eksporto prizo“ ir „Lietuvos metų vadovės/verslininkės“ apdovanojimus kasmet organizuoja Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija.