Darbo žvaigždė (sidabro) skiriamos nusipelniusiems verslo atstovams ir asmenims, reikšmingai prisidėjusiems gerinant verslo sąlygas Lietuvoje

2000

Bronius Sadula

2001

Augimantas Čepelis

2002

Arūnas Vaitaitis

2003

Benediktas Gricius

2004

Sergejus Rybakovas

2005

Gita Bečelienė

Juozas Bečelis

2006

Eimutis Žvybas

2007

Vytautas Kazakevičius

2008

Edmundas Remeika

2009

Vytautas Šidlauskas

2010

Rimantas Maženis

2010

Vytautas Samsonas

2011

Darius Zubas

2011

Aleksas Varna

2011

Gintaras Kudokas

2011

Jonas Klybas

2011

Dalius Trumpa

2012

Virginijus Kantauskas

2012

Sigitas Gailiūnas

2012

Dalius Gesevičius

2013             

Robertas Miliauskas

2014

Raimundas Petrauskas

2015

Alminas Mačiulis, LR Vyriausybės kancleris

2016

Nerijus Olšauskas

Nerijus Gvazdauskas

 

Darbo žvaigždė (bronzos) skiriamos nusipelniusiems verslo atstovams ir asmenims, reikšmingai prisidėjusiems gerinant verslo sąlygas regionuose.

2008

Kastytis Liškauskas

2008

Alvydas Ivoškus

2009

Jonas Gvazdauskas

2010

Irena Ozerdem

2010

Dainius Melaika

2011

Aloyzas Suveizdis

2011

Adolfas Juršys

2011

Redas Klupšas

2011

Egidijus Šimonis

2011

Rimantas Misevičius

2012

Algis Kaulinis

2012

Kęstutis Kišonas

2013             

Rimantas Šiaučiūnas

2013             

Algirdas Sabalys

2013             

Kazimieras Antanynas

2014

Alminas Mačiulis, LR Vyriausybės kancleris

2015

Vilius Šukys, UAB „Elektros įranga“ direktorius

Dr. Vytautas Petkūnas, Visagino technologijos ir verslo profesinio mokymo centro direktorius

Teodoras Medikas, UAB „Rokiškio pieno gamyba“ pirkimų direktorius

2016

Rolandas Mackus (UAB “Vytrolma” įkūrėjas” ir direktorius)

Redas Valaitis (AB SEB banko Panevėžio finansinių paslaugų centro direktorius)

Dainius Janėnas (UAB „Naftėnas“ generalinis direktorius)

Rita Osteikienė (UAB „On Media“ generalinė direktorė)

Gvidas drobužas (UAB „IOCO Packaging“ generalinis direktorius)

 

Rūmų ambasadorius

2016

Jonas Katinas

 

Rūmų padėkos ženklai – ženklą įsteigė Lietuvos prekybos, pramonės ir amatų rūmų asociacija, siekiant skatinti ir pažymėti rūmų sistemoje dirbančius asmeni, pripažįstant ir įvertinant jų ilgametį ir nepriekaištingą darbą, o taip pat asmenis, kurie nebūdami Rūmų nariais rėmė rūmų veiklą, garsino ir kitokiu būdu dalyvavo jų veikloje.

2011

Juozas Bečelis

2011

Gita Marija Bečelienė

2011

Vytautas Kazakevičius

2011

Eimutis Žvybas

2011

Vytautas Šidlauskas

2011

Sigitas Gailiūnas

2011

Martynas Tebeliškis

2011

Vitas Matuzas

2011

Povilas Žagunis

2011

Sigutis Obelevičius

2011

Alvydas Katinas

2016

Milda Petrauskienė

 

Eksporto prizas (didysis)

2001

AB „Rokiškio sūris“

2002

UAB „Umaras“

2003

AB „Linas“

2004

UAB „Anykščių varis“

2005

UAB „Vikingmalt“

2006

AB „Utenos trikotažas“

2007

AB „Lietkabelis“

2008

AB „Panevėžio stiklas“

2009

UAB „Utenos mėsa“

2010

AB „Lietkabelis“

2011

AB „Amilina“

2012

UAB „Rifas“

2013

UAB „Kanapilio-Tauro grupė“

2014

UAB „AQ Wiring systems“

2015

UAB „SIWood“

2016

UAB „Adax“

 

Eksporto prizas (mažasis) skiriamas už eksporto ir rinkų plėtrą

2006

UAB „Agrolitpa“

2007

UAB „Lankmeta“

2008

UAB „Midenė“

2009

2010

R. Kaulinio ind. įmonė

2011

UAB „Virmebas“

2011

UAB „Tyla“

2012

UAB „Panevėžio Aurida“

2012

UAB „Hoda“

2013

UAB „Nosted mechanika“

2013

UAB „Kriautė“

2014

UAB „Seifuva“

„Alvo“ grupė

2015

UAB „Burbuliukas ir Co“

UAB „Švyturys-Utenos alus“

2016

UAB „Drūtas“

 

Geriausia paslaugų įmonė (Panevėžio apskritis)

2003

AB „Panevėžio energija“

2004

UAB „Panevėžio bičiulis“

2005

UAB „Indastrus“

2006

AB „Virgula“

2007

UAB „Serpantinas“

2008

AB „Panevėžio butų ūkis“

2009

AB „Panevėžio energija“

2010

AB Panevėžio statybos trestas

2011

UAB „Serpantinas“

2012

UAB „Biržų žemtiekimas“

2013

AB „Lėvuo“

2014             

AB Panevėžio statybos trestas

2015

UAB „Auresa“

2016

UAB „Aukštaitijos vandenys“

 

Geriausia paslaugų įmonė (Utenos apskritis)

2004

AB „Utenos vandenys“

2005

UAB Utenos raj. vartotojų kooperatyvas

2006

UAB Utenos šilumos tinklai

2007

UAB „Alsuva“

2008

UAB „Duventa“

2009

AB „Utenos komunalininkas“

2010

UAB Utenos regiono atliekų tvarkymo centras

2011

AB SEB Utenos filialas

2012

UAB „Drūtas“

2013

UAB „Gringrasas“

2014

VšĮ Utenos turizmo informacijos centras

2015

UAB „SDG“ Utenos skyrius

2016

UAB „Vidista“

 

Geriausia gamybos įmonė (Panevėžio apskritis)

2003

AB „Ekranas“

2004

AB „Linas“

2005

UAB „Panevėžio Aurida“

2006

AB „Lietkabelis“

2007

AB „Panevėžio stiklas“

2008

V. Kriovės įmonė Burbuliukas

2009

AB „Linas Agro“

2010

UAB „ADAX“

2011

UAB „Panoden“

2012

AB „Amilina“

2013

UAB „Norac“

2014

UAB „Metalistas LT“

2015

UAB „AQ Wiring Systems“

2016

UAB „Schmitz Cargobull baltic“

 

Geriausia gamybos įmonė (Utenos apskritis)

2004

AB „Utenos trikotažas“

2005

UAB „Umaras“

2006

UAB „Guboja“

2007

UAB „Vytrolma“

2008

UAB „Utenos Indra“

2009

UAB „Rokiškio pienas“

2010

UAB „Utenos mėsa“

2011

UAB „Švyturys-Utenos alus“

2012

UAB „Utenos duona“

2013

UAB „Anykščių varis“

2014

UAB „Hoda“

2015

UAB „Kogus“

2016

UAB „Umaras“

 

Geriausia Panevėžio inovacinė įmonė

2008

UAB „Rifas“

2009

AB „Linas Agro Group“

2010

AB „Amilina“

2011

UAB „Ekoprodukto prekyba“

2012

UAB „Pluošto linija“

2013

UAB „Panoden“

2014

UAB „Bioenergy LT“

2015

UAB „Metalistas LT“

2016

UAB „IOCO Packaging“

 

Metų panevėžietis

1998

Antanas Pavalkis

1999

Dalia Kuklierienė

2000

Eimutis Žvybas

2001

Petras Zablockis

2002

Arvydas Rudys

2003

Vytautas Šidlaukas

2004

Jonas Gvazdauskas

2005

Gvidas Drobužas

2006

Darius Zubas

2007

Zenonas Jansonas

2008

Rokas Lipeikis

2009

Jonas Klybas

2010

Sigitas Gailiūnas

2011

Remigijus Kriukas

2012

Raimundas Petrauskas

2013             

Dalius Gesevičius

2014             

Antanas Katinas

2016

Antanas Laučys

Keisti šrifto dydė