Užverti

Antrasis ICARO projekto partnerių susitikimas Vilniuje

2019 m. rugsėjo 11-12 dienomis Vilniuje vyko antrasis tarptautinio projekto ICARO („Inovatyvios kvalifikacijos statybų sektoriaus technologinėms ir organizacinėms inovacijoms“) partnerių susitikimas. Šiame pagal Erasmus+ programą vykdomame projekte Panevėžio PPAR dalyvauja kaip partneris.

Susitikimo metu projekto koordinatorius bei partneriai iš įvairių Ispanijos, Italijos, Lietuvos ir Belgijos institucijų aptarė jau įvykdytas ir dar numatomas įgyvendinti veiklas bei renginius.

Trys pagrindiniai ICARO projekto tikslai:

  • Atgaivinti statybų sektorių, atsižvelgiant į gyventojų kartų kaitos procesą ir pritraukiant į kvalifikuotų darbininkų gretas jaunimą bei darbo neturinčius asmenis;
  • Keisti tendenciją, kai darbą statybos sektoriuje renkasi ypač mažai moterų;
  • Padidinti užimtumo galimybes, įtraukiant mokymąsi darbo vietoje į įmonių mokymo procesą.

ICARO projekto dėka tikimasi pagerinti mokymo veiklų, reikalingų Europos lygio profesinei kvalifikacijai įgyti, planavimą, į šį procesą įtraukiant besimokančiuosius, įmones ir mokymo teikėjų sistemą. Projekto pabaigoje bus parengta jungtinė statybos techniko kvalifikacija, kuri apimtų daugialypį techninį profilį, įskaitant statybvietės darbų priežiūrą, statybos ir/arba renovacijos proceso koordinavimą, darbų planavimą, valdymą ir priežiūrą, siekiant optimizuoti žmogiškuosius išteklius.

Kitas projekto partnerių susitikimas numatytas 2020 m. balandžio mėn. Madride.

ICARO projekto naujienlaiškis Nr. 1.

Related Posts

Keisti šrifto dydė