Užverti

Alternatyvos renginiams COVID-19 laikotarpiu

Panevėžio Personalo vadovų klubas (PVK) šią savaitę susitiko aptarti alternatyvias priemones personalo valdymo srityje COVID-19 laikotarpiu.

„Didelių darbų sėkmė dažniausiai priklauso nuo smulkmenų“, – pasakoja klubo narė Agnė Kabišaitienė, UAB „Jaukurai“ personalo vadovė. Ir paaiškina, kad svarbu analizuoti ne tik regione slypintį potencialą, bet ir „užčiuopti“ tą organinį srautą aukštos kvalifikacijos specialistų, migruojančių į šalį, į mūsų regioną.

Tokios priežasties vedamas, Panevėžio PVK šiame susitikime kartu su programos „Work in Lithuania“ (WIL) atstovais aptarė šalies poziciją Pasaulio talentų konkurencingumo vertinime. WIL atstovai atskleidė, jog Lietuva dėl ekonominės padėties tarptautiniame reitinge užima 35-tąją, pakankamai aukštą, vietą ir paaiškino, kaip darbuojasi svečiose šalyse, kad pritrauktų kuo daugiau specialistų darbuotis į Lietuvos įmones, kaip garsina Lietuvos vardą karjerai.

Kita PVK viešnia – Vilma Narkevičienė, VšĮ Panevėžio plėtros agentūros direktorė, diskutavo apie galimybes agentūrai bendradarbiauti su PVK įmonėmis, atskleidžiant regione slypintį potencialą ir tuo prisidėti gerinant verslo ir investicines sąlygas.

„Aplinką turime priimti šiuo metu tokią, kokia ji yra. Svarbu nuolat pildyti esamą žinių, patirties bagažą ir su patikimais kolegomis klube keičiantis profesine informacija, didinti vertę savo įmonėms. Siekiant išlikti autentišku, turime išbandyti ir nemažai naujovių, įvertinti jų tinkamumą įmonės veiklai, apjungti su įmonės tradicijomis, kitais įvykiais“, – sako Marina Petrova, UAB „Specagra“ Personalo vadovė.

Apie alternatyvas renginiams COVID-19 laikotarpiu papasakojo Michailas Frišmanas, FREŠ renginių kūrimo agentūros vadovas. Klubo svečias aptarė su PVK narėmis, įmonių personalo vadovėmis, kas galėtų būti aktualu šiuo laikotarpiu, kai didieji renginiai neorganizuojami, tačiau poreikis susitelkti – net ir sustiprėjęs.

„Galvoje neturi apsigyventi svetimi lūkesčiai. Siekdami nepapulti į „copy-paste“ lygmenį, jau dabar turime sugeneravę su partneriais nemažai naujų idėjų, kurias siūlome įmonėms, kolektyvams, bendruomenei pasirenkant kitokią komunikaciją, kitokį bendruomeniškumo jausmo stiprinimą“, – aiškina Miglė Gruzdenė, restorano „Vasaris“ vadovė ir viena iš PVK įkūrėjų.

Panevėžio Personalo vadovų klubas veikia nuo 2013 metų birželio mėnesio ir vienija 20 Panevėžio apskrities įmonių. Klubas – tai savarankiška, švietėjiška, jungianti iniciatyvius personalo vadovus ir specialistus organizacija, kurios pagrindą sudaro dalijimasis patirtimi. Klubo tikslas – sukurti aplinką, padedančią personalistams apmąstyti ir įvertinti naujausias tendencijas personalo vadyboje, pasinaudoti kolegų kitose įmonėse ir sektoriuose patirtimi bei rasti naujus, netradicinius, optimalius sprendimus profesinėje veikloje ir asmeniniame tobulėjime.

Klubo susitikimai vyksta vieną kartą į mėnesį. Galite susisiekti aktualiais klausimais, PVK atstovė komunikacijai: Miglė Gruzdenė (restorano „Vasaris“ vadovė), el. p. migle@vasaris.lt.

Related Posts

Keisti šrifto dydė