Užverti

Išrinkti geriausi Panevėžio ir Utenos metų bosai

Trečiadienio vakarą tradiciniame Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų verslo forume-kontaktų vakare išrinktas geriausias 2019 metų Panevėžio bosas. Viešbučio „Smėlynė“ konferencijų salėje geriausiu metų bosu paskelbtas bendrovės „Stigma“ vadovas Alfredas Zigmantas.

Geriausio boso rinkimai vyko jau aštuntą kartą. Trečia kartą rinktas ir geriausias Utenos bosas. Panevėžio PPAR Utenos filialo organizuotuose rinkimuose daugiausiai balsų surinko bendrovės „Utenos trikotažas“ vadovas Algirdas Šabūnas.

Geriausia metų Panevėžio bose išrinkta Aukštaitijos implantologijos klinikos vadovė Aistė Navikienė.

Tikslas – išrinkti bosų bosą

Kaip sako Panevėžio PPAR prezidentas Sigitas Gailiūnas, tokie žaismingi rinkimai sulaukia įvairių vertinimų, tačiau jų tikslas aiškus – išrinkti bosų bosą.

„Bosas visų pirma yra geras vadovas, kurį gerbia kolektyvas, visuomenė ir yra žinomas mieste. Šių rinkimų vienas iš pagrindinių tikslų yra paviešinti Panevėžio ir Utenos įmonių veiklą, supažindinti su jų vadovais“, – teigė S. Gailiūnas.

Buvo netikėta

Šiais metais geriausiu bosu išrinktas 32 metus bendrovei „Stigma“ vadovaujantis A. Zigmantas neslėpė, kad tai buvo jam netikėta.

„Tai buvo labai netikėta. Panašiai jaučiausi, kai buvo suteiktas Metų panevėžiečio titulas. Įdomi savijauta ir labai įpareigojanti. Kai sužinojau, kad esu šiųmetis bosų bosas paklausiau, ar nesuklydo. Išgirdau atsakymą, kad ne. Padėkojau savo kolektyvui už pasitikėjimą, o kai pamačiau plačias šypsenas supratau, kad tai nuoširdu“, – džiaugėsi rinkimų rezultatu A. Zigmantas.

Geriausiems – specialūs prizai

Šiais metais geriausio boso rinkimuose buvo nominuoti 56 Panevėžio PPAR priklausančių įmonių vadovai. Utenoje geriausią bosą buvo galima rinkti iš 23 kandidatų.

Už geriausius bosus sulaukta beveik 5 tūkst. balsų.

Geriausiems 2019 metų Panevėžio ir Utenos bosams įteikti specialūs, jau tradiciniais tapę apdovanojimai. Jiems taip pat buvo įteikti ir rėmėjų prizai bei dovanos.

Renginio metu susirinkusiems buvo pristatyti Panevėžio PPAR vykdomi projektai:

ICARO 

„Inovatyvios kvalifikacijos statybų sektoriaus technologinėms ir organizacinėms inovacijoms (Innovative qualifications for technological and organizational innovation in building sector)“

ICC4VET 

„Pramonės sektoriui skirtų dvietapių profesinio mokymo centrų sukūrimas (Establishment of two-stage industry competence centers of vocational education and training)“

WWW&CE

„Vandens, panaudoto vandens ir atliekų valdymas, technologijos bei žiedinė ekonomika (Management and Technologies of Water, Waste Water and Circular Economy)“.

Geriausi Panevėžio bosai

2012 m. bendrovės „G4S Lietuva“ Panevėžio regiono vadovas Linas Kakarieka

2013 m. geriausiu Panevėžio bosu tapo bendrovės „Naftėnas“ vadovas Dainius Janėnas.

2014 m. geriausiojo Panevėžio boso rinkimuose nugalėjo Panevėžio teritorinės ligonių kasos direktorius Jonas Narbutas.

2015 m. geriausiuoju Panevėžio bosu buvo išrinktas „Cido“ arenos generalinis direktorius Tomas Inčikas.

2016 m. geriausiojo Panevėžio boso vardą pelnė bendrovės „SDG“ Panevėžio skyriaus vadovė Laura Kaminskaitė.

2017 m. rekordinis balsavusiųjų skaičius, geriausių metų bosu išrinko bendrovės „Auresa“ vadovą Marių Goštautą.

2018 m. geriausiu metu bosu išrinktas bendrovės „Kredora“ vadovas Dainius Melaika.

Geriausi Utenos bosai

2017 m. geriausiu Utenos bosu tapo bendrovės „Nosted mechanika“ direktorius Dainius Tvarijonas.

2018 m. Panevėžio PPAR Utenos filialo organizuotuose rinkimuose daugiausiai balsų surinko bendrovės „Utenos vandenys“ vadovas Adolfas Juršys. Geriausia Utenos bose išrinkta bendrovės „Vidista“ vadovė Vida Maišėnienė.

Related Posts

Keisti šrifto dydė