Užverti

Po penkerių metų Utenoje vėl vyksta paroda „EXPO Utena 2018

 

Šį savaitgalį, rugsėjo 7-8 dienomis, Utenoje vyksta tarptautinė verslo pasiekimų paroda „EXPO Utena 2018“. Parodoje dalyvaus Utenos apskrities ir aplinkinių miestų bei kai kurių šalių įmonės.

Parodoje bus pristatoma įvairių įmonių gaminama produkcija, paslaugos turizmo ir poilsio srityse. Parodos atidaryme dalyvavo premjeras Saulius Skvernelis, miesto vadovai.

Kaip sakė Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Utenos filialo vadovas Jurgis Dumbrava, po penkerių metų pertraukos rengiama verslo šventė kvies ne tik pristatyti gaminamą produkciją ar susipažinti su gamybos proceso technologijomis. Vienas iš renginio tikslų – skatinti grįžti dirbti ir gyventi Utenoje.

„Džiaugiamės, kad po gana ilgo laiko Utenoje vėl organizuojama paroda „EXPO Utena“. Esame stiprus Lietuvos regionas. Per pastaruosius metus Utenoje ir jos regione įvykę pokyčiai – galbūt nematomi plika akimi, tačiau realūs. Ypač srityse, susijusiose su verslu, pramonės gamybos proceso efektyvumu ir produktyvumo didėjimu“ – įsitikinęs J. Dumbrava.

Pagrindiniais Utenos daugiafunkciame sporto centre rengiamos parodos tikslais – galimybės įmonėms praplėsti savo rinkas ir parodyti miestui, rajonui bei jų gyventojams, ką gali verslas ir pramonė, kuo jie gali būti vieni kitiems naudingi.

Verslo ir pasiekimų paroda su pertraukomis vyksta nuo 2001 m. Šių metų „EXPO Utena 2018“ dalyvaus tokios verslo įmonės kaip „Utenos trikotažas“, „Rokiškio sūris“, „Biovela Group“, „Umaras“, taip pat paslaugas teikiančios organizacijos: informacijos turizmo centrai, sveiko gyvenimo propaguotojai, nekilnojamojo turto agentūros bei švietimo ir mokslo įstaigos – Utenos kolegija, profesinio rengimo centrai.

Pirmą parodos dieną taip pat vyks Panevėžio prekybos, pramonės ir amatų rūmų Utenos filialo bei žurnalo IQ rengiamas forumas „Utena 2018: mokslo ir verslo jungtys“.

Related Posts

Keisti šrifto dydė