EU – Japan Centro verslo misija į Japoniją

Kalendorius
[mec-calendar layout="small" style="double_border"]
saad

EU – Japan Centro verslo misija į Japoniją

Enterprise Europe Network partneriai ES ir Japonijos Centras (angl. EU – Japan Centre) kviečia teikti paraiškas skaitmeninių technologijų sektorių verslo misijai, kuri bus organizuojama kartu su paroda „CEATEC 2024“ 2024 metų spalio 14 – 18 dienomis netoli Tokijo, Japonijoje.

Apie misiją:

Verslo misija skirta ES MVĮ ir klasteriams, kurių specializacija yra skaitmeninės technologijos (t.y. technologijos, apimančios skaitmeninius įrenginius, sistemas ir išteklius, padedančius kurti, saugoti ir apdoroti duomenis).

Verslo misijos dalyviai eksponuos ir dalyvaus „CEATEC 2024“ parodoje Makuhari Messe netoli Tokijo – didžiausioje ir labiausiai pripažintoje Japonijos prekybos mugėje, orientuotoje į skaitmenines inovacijas. Parodoje bus pristatyta daugybė ateities visuomenės vizijų, koncepcijų ir naujų verslų, naudojančių pažangiausias technologijas, tokias kaip dirbtinis intelektas (AI).

Paraiškų teikimo terminas iki: birželio 30 d.

Daugiau informacijos ir registracija: https://www.eu-japan.eu/events/digital-mission

Kviečiame registruotis ir dalyvauti!

japan logos

 

 

 • 00

  Dienos

 • 00

  Valandos

 • 00

  Minutės

 • 00

  Sekundės

Data

Spa 14 - 18 2024

Laikas

Visa diena

Vieta

Makuhari Messe
Makuhari Messe, 2 Chome-1 Nakase, Mihama Ward Chiba, Japan
QR Code

Tai savanoriškas juridinių bei fizinių asmenų, užsiimančių Lietuvos Respublikos įstatymų reglamentuojama ekonomine veikla, susivienijimas, ne pelno organizacija, įgyvendinanti verslo savivaldos principus Panevėžio ir Utenos apskrityse

Panevėžys, Lietuva
Pirmadienis - Penktadienis
(8:00 - 17:00)
Skip to content